04 жовтня 2016

СТАРІСТЬ НЕ ЗАСТАНЕ НАС ВДОМА

Наше суспільство переживає зараз не найкращі часи. Багато проблем і в молодих, і в нас, людей старшого віку. Але не варто нарікати на долю, бо пенсійний вік – не вирок, якщо використовувати його для активного життя, для приємного спілкування. Так і робимо ми, члени ветеранської організації картонно-паперового комбінату. Ми не складаємо руки і не сідаємо перед телевізорами, а поспішаємо допомагати тим, кому важче за нас. Волонтери нашої організації опікуються багатьма сім`ями, одинокими, лежачими людьми, яким без сторонньої допомоги не обійтися. Я, наприклад, періодично відвідую родину Коржових, готую їм, прибираю, спілкуюся з ними. Склала я список нужденних для їдальні на Піщаній, де пенсіонери чи самотні люди можуть отримати безкоштовний гарячий обід. І з таких маленьких благодійних справ складаються наші ветеранські будні. Велику допомогу нам, ветеранам (а нас вісімсот  чоловік!), надає Картонно-паперовий комбінат, який, незважаючи на труднощі, ніколи не забуває про нас: до кожного свята ми отримуємо подарунки, часто нас запрошують у поїздки. Та найбільша підтримка нам -  медичний поліс здоров`я, який безкоштовно надає комбінат. Завдяки полісу ми можемо без черг пройти первинне обстеження у медпункті підприємства, здати аналізи, до того ж при потребі за рахунок полісу ми маємо ще й необхідні ліки. Це дуже велика підмога. Надає нам адміністрація комбінату транспорт для 3-4 екскурсій на рік. Останнім часом ми побували на Співочому полі, в Ботанічному саду, в музеї народної архітектури і побуту. Збираємося до Трипільського археологічного музею.

Ми не оминаємо жодного державного свята, особливо Дня Незалежності, 9 Травня, на яких разом з усіма ветеранами міста вшановуємо пам`ять загиблих, виїжджаємо в Розкопану, на Янівську висоту.

Незважаючи на вік, ми в курсі всіх питань нашого міста. Двічі на місяць ми збираємося на засідання клубу «Ветеран», запрошуємо на розмову посадовців, фахівців, розглядаємо економічні, політичні, комунальні, культурні та інші питання – усе, що нам небайдуже у нашому місті. Частина ветеранів співає у хорі «Оксамит», у якого вже солідний репертуар і численні шанувальники.

Останній рік ми плідно співпрацюємо з ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»: разом з нею ми виходили на весняний суботник, вшановували полеглих земляків на Янівській висоті. Цьогоріч  до Дня людей похилого віку «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»  організовує нам екскурсію до парку «Олександрія» у Білій Церкві. Заплановані також й інші спільні заходи. Загалом, нам ніколи нудьгувати і прислухатися до своїх хвороб – ми намагаємося від них втекти до волонтерських справ, у цікаву поїздку, на приємне спілкування. Запрошуємо всіх в наші ряди!

Анна Федорівна Івченко, голова ради ветеранів Картонно-паперового комбінату

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм