28 вересня 2016

«АКТИВНІ І ЧИСЛЕННІ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ – ЗАПОРУКА ПРОЗОРОСТІ Й ЕФЕКТИВНОСТІ ВЛАДИ В НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ»

Член Правління ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» Леонід Пилипченко: «АКТИВНІ І ЧИСЛЕННІ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ – ЗАПОРУКА ПРОЗОРОСТІ Й ЕФЕКТИВНОСТІ ВЛАДИ  В НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ»

Значення незалежності держави у житті кожної людини важко переоцінити. Адже це - запорука безперешкодного і безпечного розвитку кожної особистості. Усі втрати, горе і страждання в нашій історії були наслідком бездержавності. Особливо гостро це питання постало перед українцями у зв`язку з останніми подіями в Криму і на сході України. Тому ми продовжуємо публікації на тему «Двадцять п`ять років незалежності України». Сьогодні свої думки висловлює член Правління Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» Леонід Пилипченко.

  • На мою думку, незалежність держави - це, в першу чергу, політична самостійність, можливість самостійного прийняття рішень,без зовнішніх вказівок та наказів. У сучасному світі незалежність держави відіграє визначальну роль у побудові міцного і головне - демократичного суспільства, в якому всі рівні перед законом, у кожного є право на свободу, на власну думку. Незалежність і суверенність країни формує в людині почуття патріотизму, прагнення пишатися своєю Батьківщиною, цінувати її традиції, історію, культуру. Проголошення незалежності України стало своєрідною точкою відліку нового етапу в історії України. Усі ми знаємо з історичних джерел, що вперше День незалежності України було відзначено 16 липня 1991 року — в пам'ять про те, що рік тому — 16 липня 1990 року — Верховна Рада Української РСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Одночасно того ж 16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР ухвалила постанову «Про День проголошення незалежності України». Згодом, 18 червня 1991 року, було внесено відповідні зміни до статті 73 Кодексу законів про працю Української РСР, унаслідок чого в переліку святкових днів з’явився запис: «16 липня — День незалежності України». Рік потому, 5 червня, Верховна Рада України постановила День незалежності відзначати 24 серпня, що ми робимо і сьогодні. Наші пращури протягом століть мріяли про незалежність, віддавали всі свої сили, а іноді й життя в ім'я цієї мети. Тарас Шевченко, Іван Франко, Олександр Олесь, Василь Симоненко, Ліна Костенко, Василь Стус — ці та інші імена навіки увійшли в історію нашої культури як імена найполум'яніших борців за волю й незалежність України! Ці люди повинні стати для нас, молодих, прикладом того, як потрібно любити свою країну, боротися за неї, жити нею! Адже наша країна -  це ми самі, наші вчинки, наші прагнення. Ми самі будуємо майбутнє своєї держави! Україна для мене -  це те, що живе у серці. Адже наша Батьківщина, найкраща і єдина, описана у віршах, оспівана у піснях, які знає весь світ! Я пишаюся тим, що українець! У підтвердження своїх слів хочу процитувати рядки нашої поетеси Ліни Костенко, які повинен знати кожен українець:

 Буває, часом сліпну від краси.

Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–

Оці степи, це небо, ці ліси -

Усе так гарно, чисто, незрадливо.

Усе як є – дорога, явори,

Усе моє, все зветься – Україна.

Така краса, висока і нетлінна,

Що хоч спинись і з Богом говори.

   На сьогодні наша країна знаходиться в складній ситуації, і ми, як ніколи, повинні об’єднатися, стати одним цілим!

 - Леоніде, ти член громадської організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА». Як ти вважаєш, для чого в суспільстві, в громаді потрібні такі громадські організації?

 - На сьогодні політичне життя нашої країни динамічне й мінливе. У ньому беруть участь люди, соціальні групи, що різняться своїми надіями, очікуваннями, рівнем культури та освіти, політичними поглядами. Я вважаю, що лише відкриті політичні процеси, що відбуваються на очах в усього суспільства і за свідомої політичної участі громадян, ведуть у майбутнє. Якщо ми хочемо будувати сильну, розвинену країну, кожен із нас мусить докласти до цього максимум зусиль. Адже ніхто нам нічого просто так не дасть, лише об’єднавшись, можна досягти результату! Тому, на мою думку, участь у громадських організаціях дає змогу повноцінно впливати на суспільно-політичне життя країни, громади. У нас дуже багато освіченої й небайдужої молоді, яка може брати активну участь у громадському житті країни і розбудовувати сильну та незалежну державу. Тому таких громадських організацій, як наша, повинно бути значно більше. А кожен громадянин повинен бути членом хоча б однієї громадської організації.

  - Ти працюєш в компанії, в якій не тільки декларують, а насправді чітко дотримуються чинного законодавства, працюють прозоро, створюють усі умови для ефективної роботи персоналу. Таких компаній не так багато, але вони показують приклад, що так можливо і так треба працювати.

 -  Так, я працюю у компанії «Спектр-Агро», одним із ініціаторів створення якої був Лавренюк Ігор Васильович. Компанія розпочала діяльність в 2009 році і вже за перший рік зарекомендувала себе надійним партнером як для своїх клієнтів-аграріїв, так і для компаній-постачальників продуктів та послуг.

Основна сфера діяльності «Спектр-Агро» – дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро- та мікродобрив, сільгоспмашин тощо від провідних світових та українських виробників.
«Спектр-Агро» – це надійний партнер, висококваліфіковані спеціалісти, це інноваційні технології і широкий асортимент товарів, які відповідають сучасним вимогам сільгоспвиробників та потребам нашого ринку.

Наша компанія - це згуртована команда професіоналів високого класу, працюючих для зростання і розвитку аграрного бізнесу в Україні.

Як справжня національна компанія, «Спектр-Агро» керується сформованими цінностями етики бізнесу та здійснює вагомий вплив на суспільство. Наша стратегія партнерства, заснованого на довірі та безумовному виконанні зобов’язань, надає нам унікальний потенціал для безпосереднього сприяння ефективному та екологічно-раціональному розвитку сільського господарства України.  Ще немаловажливо: керівництво компанії піклується про кожного свого працівника, створені комфортні умови для праці, кожен співробітник має соціальний пакет, який включає в себе повне медичне страхування, гідну заробітну плату, яка виплачується без затримок та систему мотивацій. Тому такий бізнес, такі взаємостосунки роботодавця з працівниками будуть розвивати нашу незалежну країну і в економічному, і в соціальному плані. А наша активна громадська позиція буде допомагати владним структурам теж бути відкритими, прозорими й ефективними.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм