31 серпня 2016

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» оголошує щорічний літературно-художній конкурс «ПОБАЧИТИ СВІТ ОЧИМА ДИТИНИ»

Після виходу у світ альбому «Обухівський ярмарок народної творчості» ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» разом з творчими людьми міста вирішила продовжити цей мистецький проект і започаткувати щорічний літературно-художній конкурс «Побачити світ очима дитини». Публікуємо Положення конкурсу для ознайомлення з ним усіх обухівців, щоб найширший загал дітей і молоді могли реалізувати свій творчий потенціал, взявши участь у конкурсі.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»

оголошує

щорічний літературно-художній конкурс

«ПОБАЧИТИ СВІТ ОЧИМА ДИТИНИ»

 

Мета Конкурсу

 • розвиток фантазії та творчих здібностей у дітей;
 • формування у підростаючого покоління любові до рідного краю;
 • започаткувати творчу співдружність між юними літераторами та художниками;
 • надати можливість кожному учаснику відчути радість досягнення успіху та повірити у власні сили.

 

Умови участі у Конкурсі

Можливість взяти участь у Конкурсі має кожна дитина віком від 6 до 17 років, яка проживає або навчається у місті Обухові.

Участь у Конкурсі є безкоштовною.

У Конкурсі беруть участь діти трьох вікових категорій:

 • від 6 до 10 років;
 • від 11 до 14 років;
 • від 15 до 17 років.

Допускається участь однієї дитини в обох етапах Конкурсу.

 

Умови проведення Конкурсу

Конкурс проводиться в два етапи:

Перший етап Конкурсу – Конкурс писемності «Побачити світ очима дитини».

 • Даний етап розпочинається з 01 вересня 2016 року (День знань) та закінчується 20 жовтня 2016 року. Учасники пишуть твори на довільні теми.
 • Вимоги до робіт (творів) учасників Конкурсу:
 • твори приймаються лише українською мовою;
 • до твору має бути підібраний заголовок;
 • конкурсна поетична робота має містити не більше 3-х віршів (до 3-х сторінок друкованого тексту, 14 шрифтом, з міжрядковим інтервалом розміром 1,0);
 • конкурсна прозова робота повинна містити не більше 3-х творів (до 3-х сторінок друкованого тексту, 14 шрифтом, з міжрядковим інтервалом розміром 1,0);
 • відповідність роботи умовам конкурсу;
 • естетичне оформлення конкурсної роботи.

На звороті кожної конкурсної роботи необхідно зазначити:

 • прізвище, повне ім’я, вік автора конкурсної роботи та назву навчального закладу;
 • адреса місця проживання автора та контактні дані одного з батьків (законних представників) учасника Конкурсу.

Після 20 жовтня 2016 року роботи на Конкурс не приймаються.

В період з 21 жовтня 2016 року – по 09 листопада 2016 року відбудеться засідання журі Конкурсу з метою визначення переможця Першого етапу конкурсу.

09 листопада 2016 року в День української писемності та мови, відбудеться оголошення переможців Першого етапу Конкурсу.

 • Роботи переможців Першого етапу конкурсу розміщуються на офіційному веб-сайті Організатора Конкурсу (rada-obukhiv.com); в періодичному друкованому виданні – газеті «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» та спеціальному друкованому виданні – буклеті з метою ознайомлення учасників Другого етапу конкурсу.
 • Організатором Конкурсу передбачені І, ІІ та ІІІ призові місця в трьох вікових категоріях.

Другий етап - Конкурс книжкової графіки: «Картина до твору».

Даний етап розпочинається з 10 листопада 2016 року та закінчується 16 січня 2017 року. Учасники конкурсу ілюструють літературні твори переможців Першого етапу Конкурсу та твори відомих літераторів Обухівщини.

 • Вимоги до робіт (ілюстрацій) учасників Конкурсу:
 • розмір роботи має чітко визначений формат – А4 (крім кольорових) та формат А3;
 • відповідність роботи темі обраного твору;
 • у разі обрання для конкурсної роботи твору відомого літератора Обухівщини – обов’язково зазначити прізвище, ім’я та по батькові автора твору та назву твору;
 • естетичне оформлення конкурсної роботи (паспарту – 5 см для роботи форматом А3; та паспарту 3 см для роботи форматом А4).

Техніка виконання ілюстрацій (малюнків):

 • графіка повинна бути виконана за допомогою туші, пера чи чорної гелевої ручки;
 • кольорова графіка виконується за допомогою гуаші, акварелі + тоненький чорний контур;
 • витинанка.

На звороті кожної конкурсної роботи необхідно зазначити:

 • назву роботи, техніку виконання;
 • прізвище, повне ім’я, вік автора конкурсної роботи та назву навчального закладу;
 • адреса місця проживання автора та контактні дані одного з батьків (законних представників) учасника Конкурсу.

Від кожного учасника приймається не більше 3-х робіт.

Після 16 січня 2017 року роботи на конкурс не приймаються.

В період з 17 січня 2017 року по 30 січня 2017 року відбудеться засідання журі Конкурсу з метою визначення переможців Другого етапу конкурсу.

31 січня 2017 року відбудеться оголошення переможців Другого етапу Конкурсу.

 • Роботи переможців Другого етапу конкурсу розміщуються на офіційному веб-сайті Організатора Конкурсу (rada-obukhiv.com); в періодичному друкованому виданні – газеті «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА».

Організатором Конкурсу передбачені І, ІІ та ІІІ призові місця в трьох вікових категоріях.

Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Роботи виконані за допомогою дорослих та з використанням вже раніше відтворених ілюстрацій (малюнків) до твору іншими авторами (плагіат) - не братимуться до уваги!

 • Організатор конкурсу має право на подальше використання поданих робіт. Надані на Конкурс твори авторам не повертаються, а зберігаються в Організатора Конкурсу.
 • Організатор конкурсу має право одноосібно змінювати умови конкурсу та вносити зміни в порядок нагородження переможців.

Організатор Конкурсу може висловити власну думку щодо надання переваги при визначенні переможця.

 

 • Твори переможців Конкурсу буде розміщено в книзі «Обухівський ярмарок народної творчості». Випуск 2.

 Організатором Конкурсу є ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА».

Організатор Конкурсу може залучати до його проведення партнерів, спонсорів та меценатів (за їх згодою).

Додаткову інформацію щодо умов конкурсу та щодо партнерської, спонсорської, меценатської участі можна отримати за контактним номером телефону Організатора Конкурсу: (093) 022-44-36.

 Роботи для участі у Конкурсі «Побачити світ очима дитини» приймаються за адресою:

08700, Київська область, м. Обухів, вул. Київська, 113а.

  

АВТОРИТЕТНЕ ЖУРІ КОНКУРСУ  

 

ГОЛОВА Першого етапу Конкурсу – Конкурсу писемності «Побачити світ очима дитини» - ЛЮБИЧЕНКО Наталя Василівна (04.06.1959, с. Обухів Київської області) – письменниця, педагог, громад. діячка. Народилася в обухівській родині хліборобів Тільних. Закінчила Обухівську школу ім. А. С. Малишка (1976). Педагогічну освіту здобула в Уманському педучилищі (1980). Уся її трудова діяльність пов’язана із малечею Обухівського дитсадка “Пролісок”. З 1996 р. – на творчій праці. Член літоб’єднання “Радосинь” при Національній спілці письменників України та Обухівської  районної літстудії ім. Андрія Малишка. Друкується у всеукраїнських та місцевих періодичних виданнях, антологіях, альманахах літераторів Обухівщини і літоб’єднання “Радосинь”. Її твори входять до шкільних хрестоматій, збірників, журналів, освітянських друкованих видань. Автор більше 10 дитячих книг. Активний організатор і учасник багатьох доброчинних літературно-мистецьких заходів для дошкільників, школярів та молоді.

 

ГОЛОВА  Другого етапу Конкурсу - Конкурсу книжкової графіки: «Картина до твору» -  РЯБЧЕНКО Лариса Валентинівна - художник, педагог. Закінчила Харківське державне художнє училище за фахом художник-оформлювач , Харківський художньо-промисловий  інститут за фахом художник-реставратор, Київську академію образотворчого мистецтва і архітектури за фахом «Живопис». З 1994 р. – викладач  Обухівської школи мистецтв. Організатор участі вихованців у міжнародному конкурсі «Срібний дзвін» (Мукачеве Закарпаття, 2004-2007), конкурсу книжкової графіки до віршів А. Малишка серед шкіл мистецтв Обухівського району (2007), організатор конкурсу «Минають дні, минають ночі» та пленерних робіт «Барвиста Україна» (2009) до 195-ї річниці Т. Г. Шевченка, підготувала переможців Міжнародного молодіжного гончарного фестивалю в Опішні на Полтавщині (2007-2012) та ін. З 2006 р. - завідує відділом образотворчого мистецтва школи мистецтв м. Обухова. Створила галерею ілюстрацій до творів місцевих письменників А. Малишка, Г. Косинки, Н. Любиченко. Лауреат районної літературно-мистецької премії Марії та Івана Гнипів (2004). Мала персональну виставку в Обухівському районному краєзнавчому музеї (2013). Автор банера «Борітеся – поборете!» на торці будинку по вул. Миру 11, присвяченого Героям Небесної Сотні.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм