08 серпня 2016

Прес - реліз ГО "НАРОДНА РАДА ОБУХОВА"

Прес – реліз

Нещодавно в ЗМІ м. Обухова було поширено інформацію про проблеми з будівництвом житлового комплексу «Краєвид» та відношення до цього будівництва відомого в місті підприємця Голови Правління ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» Лавренюка Ігоря Васильовича. Враховуючи резонанс публікації ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» повідомляє наступне :

  • Ігор Васильович Лавренюк немає жодного відношення до будівництва ЖК «Краєвид». Ні він сам, ні його партнери по бізнесу, ні хто небуть з правління ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» не є власниками будівельної компанії що будує ЖК «Краєвид» і не є замовниками будівництва.
  • Ігор Васильович Лавренюк справді займається будівельним бізнесом, що ніколи не приховувалось. В місті Обухів Ігор Васильович Лавренюк має відношення виключно до ЖК «Обухівський ключ».
  • Нам не відомо чи є якісь складності в будівництві ЖК «Краєвид», а також невідомо хто є замовником  та  інвестором будівництва.

 Прес – служба ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм