05 серпня 2016

АЛЬБОМ «ОБУХІВСЬКИЙ ЯРМАРОК НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ» ПОВИНЕН СТАТИ ПОЧАТКОМ МАСШТАБНОГО МИСТЕЦЬКОГО ПРОЕКТУ

Альбом «Обухівський ярмарок народної творчості», який був виданий за фінансової підтримки ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» та презентований кілька місяців тому, викликав цікавість не тільки у шанувальників мистецтва, а й пересічних громадян, які завдяки цьому виданню відкрили для себе обшир і глибину мистецтва місцевих майстрів. Вихід альбому став помітним явищем і на обласному рівні. Ознайомившись із його змістом, свою думку про «Обухівський ярмарок» висловила методист обласного центру народної творчості управління культури Київської ОДА Ніна Пилипівна Михайлишина:

  • Я знала про те, що обухівські творчі люди готують таке видання і дуже рада, що цей проект здійснився. Тепер у багатьох охочих є можливість ознайомитися з кращими творами митців краю, починаючи від обухівських богомазів Чепеликів до сучасних фахівців – потужних і креативних. Це – презентація обухівського народного мистецтва не тільки на місцевому, а й на всеукраїнському і міжнародному рівнях. Це – свідчення багатства і краси рукотворних робіт обухівських майстрів зокрема і українського мистецтва взагалі. Ми бачимо, який крок уперед зробили рукомесники краю , об`єднавшись навколо відродження обухівського «шитого» рушника, навколо творчості земляка Андрія Малишка. Як від Обухова «полетів» у далекі світи Малишків рушник, будячи національну свідомість українців по всіх усюдах, так вслід за ним й інші види мистецтв несуть у світ нетлінне духовне багатство нашого талановитого народу. Важко переоцінити важливість такого мистецького проекту. І він повинен обов`язково мати продовження. Адже його завдання – формувати нову людину, з сучасним світоглядом, утверджувати справжні культурні цінності громадян нової України.
  • Духовно-мистецька спадщина української нації безцінна, - сказав Ігор Лавренюк, Голова Правління ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА». Вона – найправдивіший презентант України в усьому світі. А наш обухівський край – один з найбагатших і найцікавіших в українському народному мистецтві. Наше завдання – не тільки зберегти його, а й примножити, створити усі умови для його подальшого розвитку.

Придбати альбом «Обухівський ярмарок народної творчості» можна в магазині «Онікс», що по вул.Миру, 8А в Обухові  (тел.067-900-17-08).

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм