01 серпня 2016

Обухівська команда ветеранів футболу «Комунальник» успішно виступила в Чорноморському кубку

Історія цієї футбольної команди сягає ще радянських часів і успішної виробничої діяльності Трипільського біохімзаводу. Тоді, у 1987 році, молодий спеціаліст з фізкультури і спорту Олександр Савенко зібрав заводську футбольну команду, яку назвали «Хімік». Після згортання роботи біохімзаводу команду зберіг колишній керівник Обухівського комунгоспу Володимир Олександрович Мельник. У 1994 році вона стала називатися «Комунальник». Обухівці активно виступали у різних турнірах, а найчастіше – на першості Київської області серед команд комунальних господарств. Після обрання В.О.Мельника Обухівським міським головою «Комунальник» втратив суттєву допомогу, проте тримався на ентузіазмі членів команди і незмінного тренера Олександра Савенка. Хлопці, кістяк команди, на той час вже сімейні чоловіки, не зраджували своєму захопленню футболом – тренувалися, виступали на змаганнях, підтягували молодь. Сьогодні спортивний клуб «Комунальник»  – це команда, в якій грають і ветерани футболу, і молодші шанувальники цього виду спорту. У складі команди –  і п`ять учасників АТО: Юрій Тищенко, Олег Панченко, Сергій Казаєв, Олександр Бишевець і Олег Довгалюк. Грав у ній і загиблий рік тому обухівський герой Кирило Забєлін.

Дух командної гри, рівень її підготовки тримається тоді, коли вона може вийти на поле і достойно позмагатися з іншими. Тому «Комунальник» радо прийняв пропозицію взяти участь у Чорноморському кубку команд ветеранів, організований редакцією газети «Український футбол». Він нещодавно відбувся в Одесі. Обухівці повернулися звідти не з порожніми руками:  дійшовши до фіналу, посіли почесне третє місце. Як розповідають Юрій Тищенко і Олег Панченко, обухівська команда задоволена і результатом, і організацією турніру: восьми командам-учасникам забезпечили достойне проживання в гуртожитку Морської академії, триразове харчування, не говорячи вже про близькість моря й усі інші принади Одеси. І хоча щодня доводилося грати по чотири зустрічі, обухівці не нарікають: була можливість і з містом ознайомитися, і в морі покупатися. Організатори теж звернули увагу на потенціал обухівської команди і запросили її на Чорноморський кубок на наступний рік.

Як відомо, у любительських команд поруч із їх відданістю спорту і бажанням змагатися йде невід`ємна фінансова складова. Наші ветерани футболу ніколи не пасували перед цими проблемами й у більшості випадків власним коштом забезпечували участь у тому чи іншому турнірі. З кожним роком робити це стає все важче. А ось на ці змагання «Комунальник» отримав суттєву допомогу від трьох спонсорів:   Обухівський міський голова Олександр Левченко подбав про нову форму і забезпечив транспорт, депутат Обухівської райради Лариса Іллєнко допомогла  оплатити участь у змаганнях, а ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ  «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» (Голова Правління Ігор Лавренюк)  надала матеріальну допомогу на придбання пального.

«Комунальник», незважаючи на літню пору, продовжує тренування, бо попереду – ще відповідальніші змагання. На початку вересня у Скадовську проходитиме кубок Співдружності, у якому, крім обухівців, візьмуть участь команди Києва, Херсона, Кривого Рогу, Каховки, Скадовська. А ще незабаром відбудеться чемпіонат країни серед АТОвських команд, де наші футболісти разом з колегами з Українки і Василькова гратимуть під прапором команди «Миротворець». Побажаймо їм перемоги!

Ірина Торощина

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм