05 липня 2016

«ЗОЛОТОМУ ФАЗАНУ» – ДВАДЦЯТЬ П`ЯТЬ!

Світова статистика свідчить, що з усіх тих, хто започатковує бізнес, виживає в ньому не більше десяти відсотків. Що вже казати про ведення бізнесу у нас, у жахливі 90-і минулого століття: вижили «в диких джунглях» пострадянського підприємництва одиниці. Серед обухівських першопрохідців, яким пощастило вціліти, не «вилетіти в трубу» – родина Діасамідзе, яка на днях відзначила 25-річчя свого ресторану «Золотий фазан». Цей найпопулярніший у місті заклад за стилем роботи з клієнтами, за креативним підходом в обслуговуванні відвідувачів, за асортиментом страв на сьогодні вражає ще й розмахом, дизайном приміщень, набором, рівнем і якістю послуг. Можна називати ще багато позитивних моментів, які склали «Золотому фазану» добру славу, фактично дали йому право називатися візитівкою ресторанної галузі міста.  Двадцять п`ять років в українському бізнесі – сам цей факт вже характеризує, дає привід поцікавитися, а завдяки чому і всупереч чому підприємство вистояло?

На дружній вечірці з приводу ювілею «Золотого фазана» господар закладу Суліко Шукрієвич Діасамідзе у короткому слові констатував: «Починали ми у страшні роки, аж не віриться, що вдалося все пройти. Але ось результат нашої нелегкої наполегливої праці: за 25 років ми обслужили десь пів-мільйона відвідувачів, у нас відгуляли понад 600 весіль. А ще інші сімейні дати, корпоративи, вечері. Більшість клієнтів стали нашими друзями. Заради цього варто було боротися і втриматися у бізнесі. Зараз керує закладом наша дочка Лалі, у неї все прекрасно виходить, щиро бажаємо їй успіху».

Схвильована подією Лалі дякує численному колективу однодумців за підтримку у реалізації планів, задумів, а гостям, друзям  – за довіру, за спільні прагнення високих стандартів у ресторанному бізнесі.

А друзів у грузино-української родини Дісамідзе – півміста, ось вони сидять у затишному дворику, в оточенні квітів, пахощів, усмішок і вишуканої музики, яку дарують улюбленці обухівської публіки, теж друзі ювілярів: народний хор «Явір» під керівництвом Тетяни Богданович, ансамблі «Інтермеццо» (Ганна Петленко) та «Другий день».  А між ними звучить неповторний голос заслуженої артистки України обухівки Наталі Пелих, яку теж двадцять років тому вперше представило землякам подружжя Діасамідзе. І Наталя, і співочі колективи, між іншими, роблять акцент на грузинських творах, а це – бальзам на душу не тільки Суліко Шукрієвичу, а й усій родині, де культура батькового народу стала рідною і дорогою.

Про романтичну історію знайомства з грузинським хлопцем, який проходив строкову службу під Обуховом, про перші кроки молодої сім`ї  у подружжі, а потім у бізнесі розповідає берегиня родини, талановита  дружина, мама, бабуся, теща, корінна обухівчанка Олена Георгіївна Діасамідзе. Як вона, професійний художник, до речі автор логотипу картонно-паперового комбінату, освоювала ази ресторанної справи: була і за кухаря, і за дизайнера, і за бухгалтера; як формувався колектив, як долалися труднощі, шукалися різні способи зацікавити відвідувачів. Багато хто пам`ятає неповторні творчі зустрічі з відомими людьми в ресторані «Міміно» (з нього розпочинало подружжя бізнес): Богданом Бенюком, Брониславом Брондуковим, Миколою Мозговим. Незабутніми є історії працівників закладу, які знаходили тут не тільки улюблену справу і заробіток, а й поєднували свої долі… Головне – не втомлюватися працювати для людей, не розчаровуючись, робити  їм добро, переконані Олена і Суліко Діасамідзе, Лалі і Пата Давітідзе, увесь їх дружний колектив.  

Для багатьох мешканців міста грузинської національності Обухів і Україна стали другою батьківщиною. Про це представники цієї згуртованої діаспори ніколи не забувають. Вони не дозволяють ні собі,  ні комусь несхвально відгукуватися про Україну і українців. Вони стоять горою за українську справу, а проголошення одного з перших тостів за землю, яка дала їм притулок і стала рідною, це добрий грузинський звичай. Хай же і надалі процвітає бізнес  «Золотого фазана» - на благо дружної грузино-української родини, на благо рідного міста й України.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм