05 липня 2016

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «ОБУХІВСЬКИЙ КЛЮЧ»: ДОСТУПНЕ І ЯКІСНЕ ЖИТЛО У МАЛЬОВНИЧОМУ КУТОЧКУ МІСТА

Житловий комплекс  «Обухівський ключ» відомий не тільки в Обухові. Його квартири високої якості, із зручною інфраструктурою все більше цікавлять не тільки мешканців нашого міста. Чому саме із пропозицій численних забудовників люди віддають перевагу квартирам в «Обухівському ключі», розповідає директор і співвласник товариства з обмеженою відповідальністю «Обухівський ключ» Ігор Олександрович Артеменко.

  • Ми робимо усе, щоб зацікавити потенційних інвесторів купувати майбутнє житло у нас. Ми споруджуємо цегляні монолітно-каркасні будинки із зручним плануванням, високою якістю, з індивідуальним підходом до потреб і бажань майбутніх власників. І ціна нашого квадратного метра теж доступна – від 10 тисяч гривень. Квартири здаються з оштукатуреними стінами (крім санвузлів), рівною підлогою, двоконтурними опалювальними котлами європейської якості – це найкраще на кошти, вкладені інвесторами. Зовнішні стіни утеплені: 100 мілімметрів пінопласту, штукатурка, сітка, фарба, пропитка????. Великі веранди, засклені балкони.  Якість робіт відповідає київській, а то й вища. Підводимо до житлового комплексу надійні комунікації. Електропостачання здійснюється за технічними умовами Київобленерго загальною потужністю 2,5 Мегават,  отримуємо електроенергію від картонно-паперового комбінату. Газифікується будинок за всіма технічними умовами до здачі його в експлуатацію. Проведена своя 250-міліметрова ???? каналізація, центральний колектор знаходиться за Кобринкою на відстані 1462 метрів. До цієї каналізації ми підключили безкоштовно і 25 будинків по вулиці Богдана Хмельницького.  Опломбування лічильників газу, електроенергії, води, опалювального котла здійснюється уже у зданих квартирах при підписанні договору власником квартири. Плюс до квадратних метрів кожному власнику - безкоштовні підсобні приміщеня у підвалі величиною 3-5 метрів у залежності від квадратури квартири.
  • Житловий комплекс тільки споруджується. Як з інфраструктурою для його мешканців?
  • Хоч комплекс тільки будується, біля кожного окремого будинку ми споруджуємо новий затишний і безпечний дитячий та спортивний майданчики. Для безпеки територія майданчиків буде обгороджена парканом. Відводиться достатньо місця для стоянки автомобілів. Для зручності транспорту прокладаються внутрішні дороги шириною 10-11 метрів. Згодом на території комплексу планується будівництво супермаркета і спортивного комплексу.
  • Скільки будинків включатиме комплекс?
  • На сьогодні здано в експлуатацію два будинки: перший на 86 квартир, другий – на 40 квартир. Третій 100-квартирний здається у липні, за ним четвертий на 44 квартири. П’ята черга –100-квартирний, двопід`їздний, цегляний, 7 поверхів, з напіввантажними ліфтами. Проекти будинків різного планування, щоб задовольнити потреби і смаки інвесторів. Купують у нас приміщення і під приватні дитячі садки, медичний центр, школу іноземної мов. Загалом заплановано спорудити 13-14 будинків з вісьмома сотнями квартир.  Це буде сучасний житловий комплекс, де буде комфортно усім його мешканцям. Ми працюємо відкрито, з стовідсотковою гарантією. Дякуємо кожному інвестору, хто приходить до нас, вірить нам. Усі договори з інвесторами я підписую власноруч. Найкраща реклама – коли купують квартири співробітники товариства, наприклад, як це зробив технічний директор Юрій Бобер. Серед власників наших квартир – відомі в Обухові люди, наприклад, викладач бальних танців Володимир Андрєєв.
  • А практикує ваше підприємство акції, знижки?
  • Так. Щоб зацікавити власників майбутніх квартир, ми проводимо також і подарункові акції: це або знижка на вартість квадратного метра, або цінний подарунок, наприклад, телевізор. Умови акції – на нашому сайті. Запитують нас, чи можна частинами сплатити вартість квартири. Так, можна. Перший платіж складає 30 відсотків вартості квартири. Решту можна проплачувати до закінчення спорудження будинку.
  • Успіху вашому підприємству у реалізації усіх проектів.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм