06 жовтня 2020

ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ОБУХІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІГОРЯ ЛАВРЕНЮКА

Громадський діяч, меценат, підприємець. В 1995 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Приладобудування». З 2000 року займається підприємницькою діяльністю в Обухові. У 2002 році збудував один з найкращих в Україні логістичних комплексів по зберіганню засобів захисту рослин. В 2004 році в Обухові заснував потужну логістичну компанію, а в 2009 році разом з партнерами залучив інвесторів для створення в Обухові дистриб’юторської компанії «СПЕКТР-АГРО». З 2013 року за особистого сприяння Ігоря Лавренюка розпочалася забудова нового мікрорайону в Обухові – ЖК «Обухівський ключ». З 2015 року по теперішній час – Голова Правління Громадської Організації «НАРОДА РАДА ОБУХОВА», мета якої - створення умов для економічного та культурного відродження Обухівщини. У 2016 році Ігор Лавренюк започаткував щорічний дитячий літературно-художній Конкурс «Побачити світ очима дитини». Аналогів цьому Конкурсу нема в Україні, а нагородження переможців відбувається паралельно з аукціоном, кошти від якого йдуть на лікування хворих дітей. В 2019 році за підтримки Ігоря Лавренюка відкрився й успішно розпочав роботу Обухівський народний мистецький центр. Ігор Лавренюк допомагає ветеранам АТО та їх сім’ям.

 Я добудую Житловий комплекс «Трипільська брама», забудовник якого ошукав жителів Обухова. В межах громади буде організовано муніципальні пасажирські перевезення, щоб ніхто не смів принижувати пільгових пасажирів - пенсіонерів чи учасників бойових дій. За мого керівництва в громаду не зайде жодний недобросовісний забудовник. Я знайду інвесторів, котрі добудують численні недобуди Обухова. В Обухові має бути кінотеатр, льодова арена, сучасне приміщення школи мистецтв, а будинок культури потрібно розширити. Буде проведена якісна реконструкція Площі Матері. За мого керівництва в Обухові з’являться нові школи і дитячі садочки.

 ДОБРІ СПРАВИ ІГОРЯ ЛАВРЕНЮКА

2017 рік – Міжнародний фестиваль сучасного вуличного танцю «Timeforbattle» із запрошенням іноземних суддів.

2017 рік – Допомога в участі у міжнародному конкурсі в Італії дитячого хору «Золотий ключик».

2017-2018 роки – Привітання школи танцю «Underground Family Dance Studio» (м. Обухів) з нагоди чергової річниці з дня її заснування.

2018 рік – Перший відкритий щорічний фестиваль пісенного мистецтва «Мамина пісня».

2018 рік – подарував телевізор дитячому садочку «Веселка».

2018 рік – подарував дитячому садочку «Рушничок» 50 стільців.

 2018 рік – Конкурс краси «Міс Обухівщини–2018».

2018-2019 роки – Відкритий чемпіонат міста Обухова та Обухівського району з окремих вправ пауерліфтингу «Міцна громада».

2019 рік – куплено лінолеум для групи «Ромашка» дитячого садочка «Катруся» та групи «Івасик-Телесик» садочка «Рушничок».

 2018 рік – подарував телевізор для академічного ліцею №4.

 2016-2020 роки – Щорічний дитячий літературно-художній Конкурс «Побачити світ очима дитини».

2019 рік – Мистецький проект «Правічне Дерево Життя».

2019 рік – сприяння у студійному запису чоловічого народного хору «Чумаки».

2020 рік – подарував дитячому садочку «Світлячок» спортивно-оздоровче обладнання і телевізор.

2018-2020 роки – подаровано тенісні столи для Академічних ліцеїв №5, №4, №1.

2018-2020 роки – генеральний спонсор відкритого чемпіонату міста Обухів та Обухівського району з окремих вправ пауерліфтингу серед аматорів та професіоналів «Міцна громада».

2019 рік – подарований шаховий стіл гімназії м.Обухова.

2019 рік – придбано кондиціонер та безперебійник для жіночої консультації Обухівської ЦРЛ.

2019 рік – придбано 2 кондиціонери та підігрівачі води для стоматологічної поліклініки.

2020 рік – подаровано телевізор Академічного ліцею №4, сучасний проектор та інтерактивна дошка для Академічного ліцею №3.

2020 рік – підтримка футбольної команди учасників АТО «Обухів-ветеран» в турнірі з міні-футболу «Співдружність міст України» м. Лазурне.

2020 рік – придбано електричний аквадистилятор для Обухівської Центральної районної лікарні, холодильник і мікрохвильову піч для палати чорнобильців.

За особистого сприяння Ігоря Лавренюка видано: збірку творів Андрія Малишка «Вірші про головне», біографічно-художнє дослідження В.. Трубая «Перше кохання Андрія Малишка», щорічне літературно-мистецьке видання «Обухівський ярмарок народної творчості» (5 випусків), збірка дитячих віршів А.Малишка «Вечори, як сиві котики».

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм