23 вересня 2020

ІІІ Відкритий чемпіонат Обухова та Обухівського району з окремих вправ пауерліфтингу

ІІІ Відкритий чемпіонат Обухова та Обухівського району з окремих вправ пауерліфтингу (станова тяга та жим лежачи) серед аматорів та професіоналів

«МІЦНА ГРОМАДА»

ПОЛОЖЕННЯ  

про проведення
ІIІ Відкритого чемпіонату міста Обухова та Обухівського району з окремих вправ пауерліфтингу (станова тяга та жим лежачи) серед аматорів та професіоналів «МІЦНА ГРОМАДА»

Обухів 2020

17.10.2020

  1. МЕТА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

ІIІ Відкритий чемпіонат міста Обухова та Обухівського району з окремих вправ пауерліфтингу (станова тяга та жим лежачи) серед аматорів та професіоналів  «МІЦНА ГРОМАДА»  проводиться з метою:

1.1. Розвитку і популяризації  пауерліфтингу, а також залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом.

1.2. Пропаганди здорового способу життя.

 

  1. ДАТА І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

2.1. IІІ Відкритий чемпіонат міста Обухова та Обухівського району з окремих вправ пауерліфтингу (станова тяга та жим лежачи) серед аматорів та професіоналів «МІЦНА ГРОМАДА»  відбудеться 17 жовтня 2020 року, місце проведення узгоджується, учасників попередньо проінформують!

 

2.2. У разі запровадження карантинних обмежень на момент проведення змагань, змагання переносяться на  період можливого їх проведення враховуючи картинні обмеження. Учасники будуть проінформовані завчасно!

  1. проведення змагань

3.1.  Організація та проведенням змагань здійснюється за організаційної підтримки Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА».

3.2. Голова Оргкомітету змагань -  Єльський М.П., головні судді змагань –Костенко Ю. Савченко В.І., секретаріат змагань – Шостак Ж.Г., судді- Бойко А.В., Єльський М.П., Яковлев Є.В..

 

 

  1. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ І СПОРТИВНІ ОРГАНІЗАЦІЇ

4.1. До участі у змаганнях допускаються спортсмени, які досягли віку 8 років та мають спеціальну підготовку.

4.2. Атлети змагаються в наступних вікових категоріях:  діти 8-12, тінейджери 13-19,  юніори 20-23, оpen 24-39 та мастерс 40-89.

4.3. Атлети змагаються в наступних вагових категоріях:  жінки  - до 56 (вілкс)  та 56+ (вілкс); Чоловіки до 60 (вілікс), 67.5 , 75, 82.5, 90, 100, 100+ (вілкс).

 

  1. НАГОРОДЖЕННЯ

5.1. Спортсмени, які посіли 1,2,3 місця, нагороджуються медалями та сертифікатами.

5.2. Абсолютні переможці визначатимуться за формулою Вілкса з жиму лежачи та станової тяги і будуть нагороджені окремими дипломами.

 

  1. ФІНАНСУВАННЯ І УМОВИ ПРИЙОМУ

 

6.1. Участь у чемпіонаті для мешканців м. Обухів та Обухівського району безкоштовна.

 

  1. ЗАЯВКИ

 7.1. Попередні заявки за номером телефону(Viber) 80983054601

7.2. Прийом попередніх заявок закінчується 27 вересня  2020 року!!!

7.3. Остаточні іменні заявки завірені лікарем надаються до секретаріату в день приїзду учасників на змагання.

7.4. На зважування спортсмен повинен мати паспорт громадянина України або документ, що посвідчує його особу.

 

7.5. Зважування буде проходити 16.10.2020 з 19:00 до 20:30 в приміщенні  ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» за адресою вулиця Київська 176 Б  та 17.10.2019 з 8:00 до 9:00 в місці проведення змагань.

  1. ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

 

Організація не бере на себе жодних зобов'язань за пошкодження, травматизм, індивідуальні травми, включаючи летальні випадки  під час проведення змагань.

Для проведення комерційної фото / відео - зйомки необхідно отримати акредитацію в оргкомітеті змагань. Всі матеріали, зняті  і не акредитовані фотографами і відеооператорами вважаються вільно - розповсюджуваними і організатор залишає за собою право використання їх у власних цілях без узгодження з автором у разі появи у відкритих джерелах.

 

Дане ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм