18 вересня 2020

ОБУХОВЕ РІДНИЙ! МИ – КРАПЛИНКИ У РІЧИЩІ ТВОГО БУТТЯ!

Шановні обухівці!

Прийміть найщиріші вітання з Днем міста!

День Обухова – це привід для нас усіх ще раз освідчитися йому у повазі і любові. Це свято всіх тих, для кого Обухів став долею: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився тут назавжди. Адже кожен з нас відчуває себе частинкою великої родини.

Усі ми розуміємо, що любов реальна, коли вона дієва. Тому й  Громадська Організація «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» свої  почуття до рідного міста наповнює реальними справами: освітніми, культурно-мистецькими, спортивними проєктами і заходами. З нами працюють сотні обухівців різного віку. І в усіх – щире прагнення внести і свою часточку у розвиток рідного міста. Ми показуємо приклад, як без бюджетних коштів і адміністративного сприяння, на громадських засадах можна реалізовувати різноманітні великі і малі проєкти, які змінюють обличчя міста на краще.

Бажаю всім нам переможного миру і процвітання, успішної реалізації планів і задумів, добра і благополуччя кожній родині і нашому рідному Обухову!

Ігор Лавренюк, Голова Правління
ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм