08 вересня 2020

ЯКИМ МАЄ БУТИ ДЕПУТАТ МІСЦЕВОЇ РАДИ?

Своє бачення цього актуального питання висловлюють наші читачі. Дійсно, перш ніж поставити позначку у виборчому бюлетені, виборець повинен чітко уявити свого майбутнього обранця, його характерні риси, готовність працювати для громади. Тобто кожен виборець повинен зробити свій вибір усвідомлено і відповідально. Адже він делегує депутату місцевої ради своє право вирішувати важливі справи громади.

Висота Анатолій Михайлович, науковець, громадський діяч, с.Красне:

 Потроху оновлюються люди, оновлюється й Україна. В надії на оновлення Обухівської ради і пишу це, адже 25 жовтня 2020 року відбудуться вибори до місцевих органів влади.

   Яким повинен бути депутат місцевої ради? Найперше, українець і українка мають бути україно-центричними. Це означає, що треба нарешті самоідентифікуватися, керуючись принципом: ОЦЕ ОСЬ МИ, А ОТО - ВОНИ. Це означає, що при всякому порівнянні пріоритет має надаватися саме українському, геть відкинувши думку, «а какая разніца».

   Кандидат в депутати має усвідомити, що українська земля є священною  і він готовий боронити її із зброєю в руках або допомагати цій боротьбі, не жаліючи своїх сил, ані своїх грошей, ні статків.

   Претенденту на депутатство потрібно щоденно утверджувати українську незалежність. Треба навчитися контролювати потік своїх думок, формуючи чисті помисли. Як кандидат, так і його виборці, повинні думати про позитивні зміни у нашому житті. І вони настануть.

   А ще треба вміти щось робити власними руками. Якщо в тебе лад у голові, то буде в порядку квартира, прилегла територія, хата і двір. І виборці це помітять і оцінять. Треба не боятися говорити з людьми, розділяючи їхні тривоги і жалі, але вірити самому і переконувати співбесідників, що ЗАВТРА СТАНЕ КРАЩЕ. Добре було б вивчити напам’ять пророцтво Івана Франка про  український народ:

                «Настане час і ти огнистим видом

                Засяєш  у народів вольних колі,

                Труснеш Кавказ, вбережешся Бескидом,

                Покотиш Чорним морем гомін волі.

                І глянеш, як хазяїн домовитий,

                У своїй хаті і на своїм полі!»

Зелінський Петро Михайлович, колишній працівник картонно-паперового комбінату, м.Обухів, Піщана:

Місту потрібні чесні депутати, а не «розпилювачі» бюджету. Кожен з них має знати, що він у місцевій раді не сам по собі, а працює на своїх виборців, бо вони йому довірили представляти їх на цьому щаблі влади. Якщо села приєднуються до Обухова, то і в радi мicта повиннi бути представники цих сіл. І обирати депутата Об’єднаної територіальної громади від сіл повинні мешканці села і не за партійними списками, а голосувати за конкретну, знайому їм людину.

Чечко Олена Володимирівна, ветеран педагогічної праці, (09.10.1964 р.н., вул. Мічуріна):

Людина, що йде в депутати, має думати не про власну користь, а повинна перейматися і відстоювати потреби виборців. Депутати мають вирішувати найголовніше завдання – розвивати робочі місця для молоді, щоб вони не виїжджали за кордон, а залишалися жити і працювати у своїх містах і селах. А ще майбутній обранець повинен мислити масштабно, на перспективу, повинен чітко бачити шлях розвитку своєї громади.

Чернега Микола Лукович (19.09.1946 р.н.), куток Когалівка (вул.Джамбула):

За своє життя я переслухав чимало депутатів. Із них одиниці були варті уваги. Ось і сьогодні  мій гучномовець лунає на весь куток, і знову наввипередки біжать кандидати на вибори з брехливими гаслами. Усі обіцяють багато, а як переступить поріг влади, то забувся й сам, що казав. Дам пораду майбутнім депутатам: щоб від них був якийсь толк, то треба, щоб вони щомісячно звітували на своїй дільниці про виконані доручення. Ми на своїй вулиці десятиліттями просимо встановити вуличне освітлення у наших хащах, але ніхто не реагує на нашу проблему. А ще добре було б ввести у закон таке: за півроку бездіяльности гнати депутата в три шиї. Мій батько казав: «Берешся за гуж, то не кажи, що не дуж».

Болгара Валентина Іванівна (18.02.1961 р.н.), Драна гора (вул.Шевченка):

Хочеться бачити мудрих депутатів, саме тих, хто близько стоїть біля людей. Їх начебто багато по місту обираємо, а як до діла, то вони глядять тільки свій бізнес і свої інтереси. Дуже хотілося б, щоб обрані депутати звернули більшу увагу на медицину, бо зі здоров’ям пов’язані долі людей, які обирають їх. Хочеться бачити таких депутатів, як справжніх бійців, які не боячись йдуть у бій за збереження нашої рідної землі. Бо, не дай Боже, настане такий час, що і нас продадуть разом із землею.

Підготували Олена Артюшенко, Наталя Любиченко

 

 

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм