11 липня 2020

РОДИННА ГАЗЕТА ОБУХІВЦІВ

У кінці 2015 року вийшов перший номер газети «Народна Рада Обухова». Її засновники – Громадська Організація «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»  – ставили за мету зробити її доступною, простою, домашньою, з висвітленням тем, які цікаві усім мешканцям міста. Ми стали публікувати в ній матеріали про заходи і проєкти, пов’язані з діяльністю Громадської Організації, про актуальні події і явища в житті міста. Ми розповідали про перебіг започаткованого нами щорічного літературно-художнього Конкурсу «Побачити світ очима дитини», його учасників і переможців, про спортивні змагання, що підтримуються Громадською Організацією та її Головою Правління відомим підприємцем і меценатом Ігорем Васильовичем Лавренюком. На сторінках газети знаходили почесне місце розповіді про ті чи инші благодійні заходи, здійснювані Громадською Організацією для обухівців.

 Та найбільш популярними стали публікації на краєзнавчі теми, вони зацікавили і старше покоління, і молодь, і корінних обухівців, і тих, хто живе тут не так давно. Цей напрямок у газеті стали вести член Національної спілки письменників України Наталя Любиченко та журналіст Олена Артюшенко. Все більше дописувачів стали долучатися до спогадів про ще недавнє життя наших попередників, розгорнули сімейні альбоми, заглянули у найпотаємніші куточки своєї пам’яти. І що найпримітніше – все більше наших читачів стали уважніше ставитися до прадідівського спадку, вивчати свої родоводи, дорожити сімейними реліквіями. А дослідницька діяльність авторів газети Наталі Любиченко й Олени Артюшенко поширилася на ще один підтримуваний Організацією напрямок – новостворений Обухівський народний мистецький центр.

Вітаємо авторів газети й усіх читачів-шанувальників нашого видання з виходом ювілейного – 50-го - номера. Плідної нам співпраці і приємного спілкування!

Олена Дрига, редактор газети «Народна Рада Обухова»

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм