02 липня 2020

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТЬ РОКІВ НА СТОРОЖІ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ

Теплий весняний день добігав кінця. Останні промінці сонця бавилися молодими листочками. Стомлена, але щаслива поверталася Олена Василівна з роботи. Стомлена тому, що день виявився непростим: кілька годин довелося рятувати тяжко хворого пацієнта. А щаслива тому, що спільними зусиллями життя людини врятовано.

Скільки таких щасливих днів було у житті лікаря-терапевта Братко Олени Василівни! Скільки недоспаних ночей, енергії, уміння, небайдужости потрібно лікарю для порятунку тисяч хворих!

Народилася Олена на Поліссі в родині лікарів. Батько Василь Олександрович був лікарем-хірургом, мама Катерина Ісаківна – операційною сестрою. Обоє рятували життя поліщукам. Маленькій Оленці дуже подобалося вдягати мамин робочий халат і гратися «в лікаря». Промайнули шкільні роки, і вона не зрадила своїй дитячій мрії. Закінчивши школу із золотою медаллю, твердо вирішила обрати професію лікаря. До речі, батьки, які знали з власного досвіду, яка це нелегка праця, всіляко умовляли обрати инший шлях. Але Олена була непохитною. З того часу жодного разу не пошкодувала про зроблений в юності вибір.

Швидко пробігли роки навчання в інституті. І ось молода лікарка за направлення їде працювати до Обухова.

  • Професія лікаря нелегка, - ділиться Олена Василівна, - але я жодного разу не пожалкувала, що вибрала саме її. Невимовна радість опановує тебе, коли врятована тобою людину повертається до активного життя. Але в житті бувають і такі моменти, коли безжалісна смерть вириває хворого з наших рук. Тоді усвідомлюєш, що ти не Бог і не владний вирвати людину із лабет смерти. Наше терапевтичне відділення - особливе. Сюди приходять люди з різними патологіями, можливо, це і гуртує наш колектив, з яким мені пофортунило. Ми не поділяємо хворих між собою, а гуртом працюємо на конкретну справу. Ми завжди допомагаємо один одному словом і ділом, професійними знаннями.

Наш дружний колектив - це завідуюча відділенням Сергеєва Наталя Степанівна, лікарі Захарченко Лариса Леонідівна, Яковлєва Людмила Михайлівна, Якубишина Надія Василівна. Надійна підтримка лікарям - медсестринський колектив, який розуміє все з пів слова.

Цей рік для Олени Василівни щедрий на пам’ятні дати. Серед них – і 35-річчя лікарської діяльности. З нагоди Дня медичного працівника хочу привітати Олену Василівну і весь колектив терапевтичного відділення з професійним святом, побажати здоров’я, професійних злетів і вдячних пацієнтів.

Надія Науменко, ветеран педагогічної праці, вдячна пацієнтка

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм