27 червня 2020

ГОЛОВНИЙ ОБЕРІГ ДЕРЖАВНОСТИ І ДЕМОКРАТІЇ

Внаслідок розпаду радянської імперії у 1991 року постала незалежна Українська держава. А 28 липня 1996 року Верховною Радою України був прийнятий її Основний закон – Конституція, яка стала правовою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Конституція увійшла в наше суспільне життя як головний оберіг державности і демократії, як реальна можливість для всебічного розвитку особистості.

Наша Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, чести, гідности і безпеки. Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та держава, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації.

Керуючись цими високими ідеями, наша Громадська Організація «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» головні зусилля у своїй діяльности спрямовує на творчий розвиток особистости, у першу чергу юного покоління. І результати п’ятирічної громадської роботи утвердили у правильности нашого вибору.

Шановні земляки! Вітаю усіх нас з цим великим державним святом! Нехай любов до України, відповідальність за її долю сповнюють нас життєдайною силою, натхненням, спонукають кожного до успішної самореалізації у професійній, підприємницькій діяльностях. Докладаймо всіх зусиль для розбудови потужної, справедливої і заможної держави, у якій би вільно розвивалися кожна громада, кожен її громадянин. Майбутнє України залежить тільки від нас. Зі святом!

Ігор Лавренюк, Голова Правління ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм