31 травня 2020

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Будь-яке суспільство характеризується рівнем життя і безпеки в ньому для дітей.  Адже діти, їх благополуччя і всебічний розвиток – це запорука процвітання нації та її майбутнього. Першого червня  світова спільнота ще раз звертає увагу всіх країн і народів до проблем підростаючого покоління.

Природньо, що і в громаді, і в родині сенсом усіх зусиль і досягнень є здоров’я і щастя дітей. Основним напрямком діяльности  в нашій Громадській Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» є розвиток талантів і здібностей дітей різного віку – від дошкільнят до випускників шкіл. Цій меті присвячені кілька проєктів нашої організації. Перший – це щорічний дитячий літературно-художній Конкурс «Побачити світ очима дитини», до якого за п’ять років долучилися сотні дітей обухівської громади. Підсумком Конкурсу є щорічне ілюстроване видання «Обухівський ярмарок народної творчости», де розміщуються твори його переможців і відзначених. Другим масштабним проєктом організації є проведення майстер-класів для дітей початкової школи. Цей захід набув такого розмаху, що до трьох тисяч обухівської малечі щоразу долучаються і вихованці початкової школи сіл району. Така ж велика кількість юних глядачів запрошується нашою Громадською Організацією і на новорічні вистави. Ми відгукуємося і на потреби навчальних закладів міста, творчих колективів, спортивних клубів. 

Усе це ми робимо тому, що від уваги громадських організацій і об’єднань,  їх підтримки великою мірою залежить подальша доля дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, оточимо їх любов'ю, ставши дорослими, вони змінять світ на краще! 

Ігор Лавренюк, Голова Правління ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм