29 квітня 2020

УЧАСНИКИ МАЙСТЕР-КЛАСІВ ЗРОСТАЮТЬ РАЗОМ З НАШОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ

До цьогорічного – 2020-го – весняного майстер-класу в нас надійшло заявок на більш, як три тисячі дітей. На таку кількість ми вийшли ще й тому, що на майстер-класи попросилися і п’ятикласники – ті, які чотири роки тому прийшли до нас першачками і зростали разом з нами.
Вони вже як рідні. 

Розширення кількости учасників наших масових заходів – це і збільшення обсягів підготовчої роботи апарату Громадської Організації. Не покладаючи рук, цього року працювали Олена Дрига, Анна Шпиль, Оксана Мосійчук, Кароліна Володченко. Підставили надійне плече нам і члени Організації, які відвідують краєзнавчий лекторій: Софія Василівна Молодід, Марія Кіндратівна Конош, Любов Іванівна Жихарєва, Зоя Анатоліївна Короленко, Голсіна Могутова, Олена Василівна Буркацька, Тетяна Іванівна Лісова, Ольга Миколаївна Голосна, Галина Миколаївна Новіцька, Ганна Іллівна Канівець, Надія Володимирівна Северин, Валентина Василівна Лазоренко, Ольга Петрівна Алексеєнко, Ганна Дмитрівна Безсінна, Галина Олександрівна Кухаренко, Ганна Семенівна Козуб, Валентина Олександрівна Тарараєва, Валентина Миколаївна Морозова, Валентина Миколаївна Стадніченко, Лідія Павлівна Вдовиченко, Марія Юріївна Петрик, Галина Валентинівна Каліновська, Катерина Григорівна Лашкул, Любов Іванівна Коробенко, Наталія Іванівна Овдієнко, Тамара Василівна Головенко, Галина Анатоліївна Бикова. За їх активної участи щодня кипіла робота, що значно скоротило нам підготовчий період.

Майстер-класи для нас не тільки напружена і клопітка робота, а й велика радість. Із задоволенням спостерігаємо за емоціями дітей, які, буває, переливаються у нестримну стихію. Тоді ми нагадуємо нашим гостям, що майстер-клас – це відповідальна скрупульозна робота і ставитися до неї слід уважно, не заважаючи один одному. Члени Організації, що допомагають дітям, проявляють виняткове терпіння і увагу до кожної дитини. За ці роки ми переконалися на власному прикладі, що залучення дітей до творчої діяльности, де тісно поєднуються естетика і практичні навички дитини, це благородна справа. І нею ми робимо посильний внесок у формування кращих рис майбутніх українських громадян.

Ірина Ткаченко,
керівник апарату Громадської Організації
«НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»
Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм