23 квітня 2020

Сьогодні Всесвітній день книги та авторського права

Сьогодні в Україні і світі відзначають Всесвітній день книги та авторського права.  Це свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх-всіх, хто часом залишається «за лаштунками» книговидання.

Книги є найвагомішим засобом поширення знань та найнадійнішим способом їхнього збереження. Це найчудовіший винахід для обміну ідеями за межами людського простору та часу, а також найпотужніша сила викорінення бідності та мирного будівництва .

Ми вважаємо це свято своїм, адже за роки існування ГО "Народна Рада Обухова" вийшли друком чотири видання "Обухівський ярмарок народної творчості", книга творів Андрія Малишка "Вечори, як сиві котики", енциклопедія "Обухів вчора і сьогодні", Книга, присвячена ювілею Обухівського АТП "Шляхами-дорогами" і цього року вийшла книга "Обухівський "шитий" рушник".

А зараз запущено в друк п'яте видання "Обухівський ярмарок народної творчости".

Тож, друзі, вітаємо нас всіх з цим чудовим святом.

Нашим авторам і редакторам - глибокого натхнення і легкого пера! Ваша роль у розвитку сучасної культури безцінна. Нехай ваш талант і надалі продовжує служити збереженню і примноженню духовного багатства!

Відсвяткуйте цей день, придбавши книжку і підтримавши українського видавця або замінивши, наприклад, перегляд телевізора на читання.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм