03 березня 2016

ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» провела свій З’їзд

2 березня в актовій залі Обухівського РЦКіД відбувся З’їзд Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА». Ажіотаж від заходу був настільки сильний, що зал не зміг вмістити всіх бажаючих, його було заповнено вщент.

Порядок денний з’їзду складався :

  • Звіт про діяльність ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЯ «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» за кінець 2015 – початок 2016 року.
  • Про напрямки діяльності ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЯ «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» та плани на майбутнє.
  • Різне

Член ГО Пилипченко Леонід прозвітував про діяльність ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» за час існування організації.

Леонід Пилипченко звернувся з такими словами:

«Я радий вас вітати в цьому залі! Зібрались ми для того, щоб підсумувати роботу нашої організації за останні півроку, почути ваші думки та обговорити плани на майбутнє.

            Багато хто думав, що Громадська Організація «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» - це фейк створений під вибори і щойно вони пройдуть «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» припинить своє існування. Але час показав, що це не так і «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» - цілком легальна Громадська Організація, яка працювала, успішно працює на сьогоднішній день і ми вас запевняємо, що вона буде працювати й надалі.

            І хоч з моменту створення нашої Громадської Організації пройшло не так багато часу, я з гордістю можу сказати, що зроблено вже немало добрих справ для громадського життя нашого міста.

            Сьогодні ви всі в руках тримаєте перший випуск газети з однойменною назвою «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА», яка вийшла з друку на початку лютого цього року.

            У випуску цієї газети ми висвітлили всю роботу Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» за період її існування.

            Ми й надалі будемо інформувати громадськість Обухова про свої дії та запрошуємо всіх бажаючих до плідної співпраці.

            Ми будемо раді почути ваші думки та побажання, навіть, якщо вони не співпадають з нашими.

            Якщо у вас є цікаві пропозиції, щодо нашої роботи ми будемо раді їх почути і маємо надію, що газета «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» буде дійсно народною, де обухівці будуть мати змогу висловити і свої думки. Для цього ми започатковуємо рубрику «Думки обухівців про громадське життя міста».

            Проаналізувавши нашу діяльність можна зробити висновок, що найбільшу увагу, ми приділяємо дитячому розвитку – це і спорт, організація дитячого дозвілля, та відкриття творчого потенціалу.

            Наведу декілька прикладів:

В рамках привітання дітей з новорічними святами громадська Організація «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» запланувала проведення майстер-класів по виготовленню новорічних прикрас для 150 діток. Та коли було проведено перші з них та побачено очі дітей, які захоплено світилися від радості, проект було розширено до більше ніж 600 діток. В тому числі окремо було запрошено дітей воїнів АТО, проведено для них майстер-клас та пригощено солодощами. При підготовці до майстер-класів ми зверталися до підприємців за необхідними матеріалами. Слід відмітити, що коли вони дізнавалися, що громадська організація буде безкоштовно проводити майстер-класи для дітей, то безоплатно надавали необхідні матеріали так як кожен з них вболіває за їхнє майбутнє. Дякуємо підприємцям Іващенку Ігорю Володимировичу, Мількевичу Олександру Станіславовичу, Смиковському Андрію Леонідовичу.

Особливу увагу під час проведення цих заходів було приділено дітям із родин загиблих Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, тим діткам, чиї татка зараз боронять Україну від ворога. Зібрали цих дітей і супроводжували жінки з волонтерської організації «Материнське серце».

І от до 8 го Березня на багато чисельні прохання батьків юних обухівців було прийнято рішення Правління Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» провести майстер класи до цього чудового свята весни. Цього разу бажаючих було набагато більше . І якщо ваші діти чи онуки подарують вам букет зроблений власноруч, то чи найдорожчий подарунок, це буде для вас ?

Для дітей ці майстер класи цікаві не тільки тим, що вони виготовляють подарунки своїми руками, а й мають можливість відволіктись від повсякденних дитячих клопотів (посмішка).

Як я вже сказав раніше, велику увагу ми приділяємо дитячому спортивному розвитку:

за підтримки Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» було проведено вже декілька спортивних заходів. Це першість міста Обухова з волейболу серед команд навчальних закладів міста. Це Чемпіонат з міні -футболу серед дітей 2007 – 2008 років народження, де брали участь не тільки обухівці, а й діти з інших міст Київської області та м. Київ, але кубок переможців вибороли наші юні спортсмени. Жоден учасник змагань не був обділений увагою та для підняття спортивного духу отримав нагороду та подяку від Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА».

Не залишили ми поза увагою і дітей з обмеженими можливостями. Ми співпрацюємо зі спортивним товариством «ІНВА – СПОРТ»

В Міжнародний день інвалідів громадську організацію «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» було запрошено товариством «Інваспорт» на змагання між дітьми-інвалідами з дартсу. На цьому заході було нагороджено переможців Чемпіонату  Київської  області з легкої атлетики серед спортсменів 4-х нозологій пам’яті майстра спорту України  міжнародного класу з штовхання ядра та метання диска Балашева Дмитра Сергійовича, який відбувся 15  жовтня 2015 року  в м. Біла Церква. Ці діти прославили наше місто своєю перемогою та жагою до життя.  

Хочеться відмітити, що представник «ІНВА – СПОРТ» в місті Обухів, майстер спорту України з легкої атлетики Юрій Песков, за фінансової підтримки Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» мав змогу прийняти участь у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, та отримав перемогу.

Ми намагалися не обійти увагою жодне свято. Отак, як і сьогодні ми зібралися напередодні 8 – го Березня, так і 6 Грудня ми в цьому залі в День Збройних Сил України спільно з ГО «Спілка воїнів АТО Обухівщини» організували благодійний концерт для військових з родинами, ветеранів Другої Світової, Афганців та волонтерів – усіх для кого 6 Грудня не формальність а День вшанування Українського воїна захисника.

     Особисто від себе хотілося б додати, що для мене є честю бути членом такої команди, яка має бажання розвивати наше місто, розбудовувати його економічно та духовно. Доречі хочу відмітити, що Українська православна церква традиційно на святкові церковні дні відзначає благодійників та меценатів, що мають найбільші заслуги в розбудові духовності. Саме на новорічно – різдвяні свята два благодійники і меценати, просто небайдужі люди, які є співзасновниками Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА», Ігор Лавренюк та Василь Скарлат отримали з рук настоятеля Обухівського Свято – Хресто – Воздвиженського храму, благочинного Обухівського благочиння протиієрея Андрія Бреги Ордени святого апостола Андрія Первозваного – одну з найвищих церковних нагород.

Про проведену діяльність Громадської Організації, можна говорити ще досить довго, детально про діяльність ви маєте можливість ознайомитись на сайті Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА», я ж намагався повідомити про найголовніші напрямки нашої діяльності.

Від себе хочу зазначити, що плануючи та готуючи наші заходи, активісти Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» проводять титанічну важку роботу, долають складності та перепони на шляху до побудови громадянського суспільства в місті. Але як то кажуть не буває великих справ без великих перешкод, тож ми й надалі будемо працювати на благо громади та нашого міста.»

 

Голова Правління ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» Ігор Лавренюк розповів про плани організації на 2016 рік

Ігор Лавренюк:

«Мені дуже приємно, що стільки обухівчан завітало на наш захід. Це ще одне підтвердження того, що ідеї Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» знаходять підтримку в мешканців міста. Наше зібрання має за мету не тільки обговорити діяльність громадської організації, ми запланували ще й проведення святкового концерту.

Те що ми запланували – це робота в напрямках, що потребують найбільшої уваги і допомоги з сторони і влади і суспільства.

Я неодноразово повторював : «Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти»  Тож основною метою Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» є об’єднання небайдужих до майбутнього нашого міста Обухова активних жителів задля створення ефективного форуму для обговорення найрізноманітніших актуальних проблем міста Обухів, та з метою спільної розробки та впровадження дієвих проектів, спрямованих на наближення життя до найкращих загальновизнаних світових стандартів.

Ціллю організації є побудова громадянського суспільства та міцної суспільно-активної громади в місті Обухів.

Наближається Міжнародний жіночий день, і я від себе та від всього чоловічого колективу Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» хочу привітати вас дорогі жінки з цим чудовим святом.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я, нев'янучої молодості, жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть гідні люди, а серед них чоловік, з яким будуть нестрашні будь які негоди. Бажаю, щоб кожний день ви зустрічали з посмішкою. Зі святом вас дорогі жінки

Також слово мала член ГО «Материнське серце» Артюшенко Олена, яка наголосила на важливості побудови громадянського суспільства в місті, та співпраці всіх активних громадських організацій заради майбутнього нашого рідного міста.

З подякую за проведені дитячі майстер – класи до Нового Року та 8 – го Березня до присутніх та активістів організації звернулась член ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА», вчитель Обухівської ЗОШ №2 Мартиненко Надія.

Оскільки з’їзд ГО проходив незадовго до Міжнародного жіночого дня, то після завершення офіційної частини для присутніх розпочався святковий концерт.

Серед артистів, що виступили для публіки були:

1.Денис Надьожин, учасник проекту «Хочу к Меладзе».

2. Катерина Давиденко, лауреат вокальних конкурсів, фіналіст телепроекту «Голос країни».

3. Кирил Каплуновський , лауреат міжнародних конкурсів, фіналіст телепроекту « Х – фактор».

4. «V.I.P. Тернопіль» українська команда КВН та півфіналісти телепроекту «Ліга Сміху», давні друзі Ігоря Лавренюка та ТОВ «Спектр-Агро».

5. Василь Бондарчук, зірка українського шоу-бізнесу, український співак.

Концерт мав величезний успіх у глядачів, та нажаль зал будинку культури не зміг вмістити всіх бажаючих.

Колектив ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» дякуює всім, хто завітав на наш захід, ми працюємо для вас!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм