13 березня 2020

МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР - ЦЕ ХРАМ, ДЕ ЛЮДИНА НАДИХАЄТЬСЯ Й ІДЕНТИФІКУЄТЬСЯ

Нещодавно ми, волонтери ГО «Материнське серце», члени ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» та мистецька спільнота краю відзначили річницю створення Обухівського народного мистецького центру. Рік тому у день народження Тараса Шевченка ентузіасти творчої групи покликали обухівців до орендованого приміщення колишнього універмагу у центрі міста на презентацію закладу… Тоді набилося людей до залу… Тільки учасників дійства було до півсотні. Присутні побачили, що це не схоже на ті заходи, які проводяться офіційною культурою. Побачили  і зраділи намірам організаторів мистецького центру – зберігати, досліджувати і впроваджувати у сьогодення вікові традиції наших предків. Для чого це нам, українцям, у модерному і глобалізованому ХХІ столітті? На це запитання дають відповідь відвідувачі мистецького центру.

 • Щира дяка усім, хто цінує і не забуває нашу історію, минуле заради світлого майбутнього.

Регент (Синільник), родич кавалера Залізного хреста армії УНР Михайла Синільника

 • Заходи, що проводяться мистецьким центром, безумовно надзвичайно актуальні і потрібні, особливо в у мовах сьогодення, коли Україна переживає період становлення. Робота центру сприяє росту національної свідомости, самоусвідомлення своєї ідентичности як великої української нації і приналежности до неї.

З повагою, історик з Києва

 • Висловлюю подяку ентузіастам і великим патріотам Обухівщини за змістовне і цікаве висвітлення історичних подій, вшанування справжніх українських особистостей, збереження народних традицій. Це великий просвітницький момент у вихованні як підростаючого покоління, так і пересічних мешканців краю. Слава нації!

Єгор Данилюк, тренер ФК «Миротворець»

 • Доземний уклін моїм землякам за створення мистецького центру, у якому до відвідувачів промовляє прадавня трипільська цивілізація, озивається козаччина, рушниковими крильми огортає душу наша рідна спадщина. Слава обухівським патріотам!

Валентина Козак, член Національних спілок письменників та журналістів України

 • Дякуємо за теплий прийом. Було цікаво дізнатися про життєпис Андрія Малишка, ім’я якої носить наш факультет. Тому ми, студенти, звемося малишками. Дякуємо за незабутні враження і за те, що не даєте українській культурі відійти у небуття, що бережете для майбутніх поколінь душу українського народу, його коріння і дух.

Студенти і викладачі філологічного факультету ім. Андрія Малишка Національного педагогічного університету ім. Драгоманова

 • Красно дякуємо за змістовну, емоційну розповідь про таланти Обухівщини. Ми, учні 11-го класу, дуже раді, що потрапили саме сюди і поринули в атмосферу дитинства.

Школа №218 м.Києва

 • Дякую ентузіастам за роботу, за збережену історію, красу і душевність. Успіхів!

Ірина, Каунас, Литва

 • Вдячні організаторам чудових виставок, оформлених зі смаком куточків зали і можливість проводити у мистецькому центрі заняття з живопису, рисунку, композиції, декоративно-прикладного мистецтва, народознавства. Чекаємо на нові виставки, вони нам дуже потрібні.

Викладачі та учні відділу образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв м.Обухова

 • Я вже вдруге в мистецькому центрі. Зараз тут більше людей, ніж було першого разу. Дякую за чудові враження.

З любов’ю Черниш Зоя, киянка, 9 років

 • Скільки людей прийшли на виставку Марії Перевальської! Спасибі учасникам цього дійства за чистоту душ, за глибинну історичність і народні традиції, збережені палкими душами, що вболівають за збереження неповторних цінностей, чим засвідчують невмирущість українства.

Галина Кучер, заслужений майстер народної творчости України

 • Низький уклін за вашу роботу. І надалі буду відвідувати мистецький центр зі своїми вихованцями. Це важливо для нас усіх. Адже ми – українці, і наш обов’язок розвивати рідну культуру.

Петренко О.В., вчитель трудового навчання і мистецтва Академічного ліцею ім.Мельника

 • Шановні ентузіасти української народної культури, ви на правильному шляху. У складні для держави часи важливо донести молоді свою історію, культуру, свою приналежність до світу.

Германівська дитяча школа мистецтв

 • Дуже вдячна за екскурсію, тепер ще більше пишаюся, що я українка.

Векла А., учениця Германівської дитячої школи мистецтв

 • Україна утверджується насамперед через культуру. Тому мистецький центр є храмом, де людина надихається, відпочиває та ідентифікується. Центри культури – це місця сили. Бажаю, щоб народний мистецький центр завжди розвивався і квітнув небайдужими українцями.

Козак Убийлихо

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм