10 січня 2020

НАДІЯ БОНДАРЕНКО ДІЛОМ ПОКАЗАЛА, ЯК ТРЕБА ЛЮБИТИ СВОЄ МІСТО

Мешканка Обухова Галина Олексіївна Бондаренко тривалий час була в нашому автопарку білетним касиром. Маленька, худенька, завжди привітна. Безвідмовна. Оптиміст по життю.

А з її дочкою Надією Миколаївною ми познайомилися під час її тривалої епопеї із захистом і очищенням ставу біля автостанції. Протягом тридцяти років кожну весну ми виділяли їй машину для завезення піску на пляж для діток, які відпочивали  там під час літніх канікул. Коли ж ми дізналися, що за транспортні послуги  берегиня ставу платить свої гроші, стали завозити пісок безкоштовно. Крім цього, усі знають, що вона своїми силами, а деколи з нашою допомогою, збирала сміття по всьому периметру ставка. Надія Миколаївна з фанатичною наполегливістю добивалася заміни води в ставку, а також очищення його від мулу в період замерзання. За її проханням ми виготовили і футбольні ворота на імпровізований стадіон біля джерела «Фонтан». Її заслуга, що на автостанції та зупинці «Школа» стоять лавочки для відпочинку людей, які чекають на автобус, а також накриття на зупинці. Із таким же завзяттям Надія Миколаївна пробивала питання облаштування туалету на автостанції, тротуару від автостанції до школи №2. Як для однією людини, Надія Миколаївна зробила дуже багато для нашого міста. Можливо, у деяких питаннях вона, за нашими мірками, допускала «перебір», але усі знають, що робила вона це не для особистої вигоди.

Ентузіазм таких людей, як Надія Миколаївна, необхідний нашому суспільству, тому що ми часто-густо дивимося і не бачимо очевидних проблем. І не всі ми, на жаль, долучаємося до їх вирішення. А приклад Надії Миколаївни показує нам, з якою любов’ю і відповідальністю нам усім слід ставитися до тих місць, де ми живемо.

Чисто з гуманних помислів колектив автопарку тримає в полі зору особисте життя Надії Миколаївни, зокрема ми частково допомагаємо у сплаті комунальних послуг, не забуваємо привітати зі святами. До міжнародного Дня людей з обмеженими фізичними можливостями ми теж привітали Надію Миколаївну, побажали їй доброго здоров’я, мирного неба і поруч надійних милосердних людей. А подарунком для неї на цей раз був тюнер для телевізора.

Ветерани Обухівського АТП-13238

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм