31 грудня 2019

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ І НОВИМ РОКОМ!

Ось знову на порозі ще один Новий рік. Перш, ніж привітати з ним своїх рідних і близьких, давайте подякуємо року минулому за всі досягнення і здобутки, за приємні події і неповторні враження. А таких приємних подій у нас було багато: і черговий дитячий літературно-художній Конкурс «Побачити світ очима дитини», і чисельні дитячі майстер-класи, і масштабний турнір з пауерліфтингу, і незабутні подорожі рідним краєм, і активна діяльність народного мистецького центру, і друге видання книжки «Обухівський «шитий» рушник». За всіма нашими масштабними заходами стоять зусилля сотень небайдужих обухівців, які хочуть бачити наше місто красивим, затишним і прогресивним.

Я дякую всім однодумцям, хто не рахується з часом та приступає до роботи, хто допомагає реалізовувати наші проекти. Тільки  починаючи з себе, ми змінимо на краще наше місто, наше довкілля, нашу державу.

Ще більше у нас планів і задумів на рік прийдешній. Тому бажаю і членам нашої Громадської Організації, і нашим прихильникам, й усім обухівцям наснаги на творчу працю, на нові звершення, успіхів в усіх починаннях, відмінного самопочуття і задоволення від кожного дарованого нам Богом дня!

З Різдвом Христовим і Новим роком!

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм