01 грудня 2019

ЛИСТОПАДОВІ ПОСИДЕНЬКИ

В Обухівському народному мистецькому центрі 24 листопада відбулася цікава багатопланова культурна подія. По-перше, презентувалася виставка творів художників і майстрів студії «Фарбований лис», що при Громадському об’єднанні «Творча спадщина»: Лілії Плис, Володимира Мамро, Ірини Зборовської, Ольги Хорольської, Зої Короленко та їхніх учнів.

По-друге, так як перша половина листопада для нас, обухівців, це Малишківські дні, то у виконанні творчої групи мистецького центру звучали вірші нашого земляка та його нев’януча «Пісня про рушник».

По-третє, приймали ми і дорогих гостей – фольклорний ансамбль «Свята Дар», що працює при Київській дитячій школі мистецтв, художній керівник Людмила Савченко. У їх виконанні обухівці слухали автентичний фольклор, у тому числі і Донецької області, зокрема старовинну колядку «Архангели Гавриїли і Михаїли». А завершився захід показом традиційного народного вбрання Обухова і Обухівщини, у якому взяли участь двадцять п’ять волонтерів від шести до сімдесяти шести років. Розмаїття бабусиних сорочок, яскравих корсеток, спідниць, хусток і стрічок заповнили приміщення центру щемним відчуттям генетичної пам’яті, радістю від споглядання на шиті і вишивані шедеври наших пращурів.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм