24 грудня 2019

ПЕРЕДНОВОРІЧНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ – НАЙМАСОВІШИЙ ЗАХІД ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»

Традиційно працівники апарату ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» мінімум двічі на рік проводять наймасовіший в їх діяльності захід – майстер-класи з виготовлення тематичних подарунків. Цей захід вже має свою історію. Перший відбувся напередодні 2016-го року з виготовлення подарункових ялинок. Тоді розпочинали його з кількох сотень учнів початкових класів. А от теперішній передноворічний майстер-клас – вже десятий! Участь у ньому беруть вже не сотні, а тисячі учнів початкових класів міських шкіл. Про особливості цьогорічних майстер-класів розповідає керуюча апаратом Громадської Організації Ірина Анатоліївна Ткаченко.

-Характерна особливість теперішніх майстер-класів – їх масовість, стовідсоткова присутність. Такого ще не було, щоб приходили на майстер-клас навіть ті діти, які з якоїсь причини не йдуть до школи. Ми бачимо, що слід розширюватися. Крім початкових класів, просяться до нас і середні класи, бо вони з нами виросли. Наприклад, з теперішніми п’ятикласниками (чотири роки тому вони першокласниками) ми у 2015-му складали першу ялинку. Діти звикли до наших майстер-класів, йдуть до нас, як додому. Будемо враховувати їх побажання. Хоча оці три тижні (з 4 по 24 грудня) для нас важкуваті: щодня приходять по 5-7 класів. Не всі навіть поміщаються. Стараємося брати всіх – і в обідню перерву теж. З учасниками майстер-класів ми робимо ялинку і прикрашаємо її солодощами, розказуємо про європейську традицію наряджати зелене деревце, щоб задобрити добрих духів. Цього разу у підготовці майстер-класів нам відчутно допомогли члени організації – слухачі краєзнавчого лекторію. Величезна вдячність:

Молодід Софії Василівні,

Конош Марії Кіндратівні,

Жихаревій Любові Іванівні,

Короленко Зої Анатоліївні,

Могутовій Голсіні,

Буркацькій Олені Василівні,

Лісовій  Тетяні Іванівні,

Голосній Ользі Миколаївні,

Новіцькій Галині Миколаївні,

Канівець Ганні Іллівні,

Северин Надії Володимирівні,

Лазоренко Валентині Василівні,

Алексеєнко Ользі Петрівні,

Безсінній Ганні Дмитрівні.

Важлива частина наших передноворічних майстер-класів – розваги і танці від Андрія Черемісіна і Крістіни Петриченко, які працюють в образах Зебри і Лемуру з мультика «Мадагаскар». Їх інтерактивний танець у ростових костюмах запалює дітей бажанням рухатися у веселих ритмах. Діти повертаються додому з новорічним подарунком і радісним настроєм. Ми теж задоволені, що безпосередньо причетні до цього. Таким радісним майстер-класом ми з дітьми готуємося до зустрічі Нового року.

Олена Дрига

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм