17 грудня 2019

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ, СПОРТСМЕНЕ!

13-15 грудня 2019 року відбулись змагання "Кубок Києва 2019 UPC". Конкуренція на цих змаганнях завжди запекла, що робить боротьбу в рази цікавішою а перемогу в рази важливішою!

І наш спортсмен Максим Єльський вкотре довів, що він найкращий.

"Жим лежачи 1- місце з результатом 217,5 кг
Друге місце в абсолютному заліку!
Екстремальний жим 1-місце з результатом 150/15.

Дуже всім вдячний за підтримку! Для мене ці змагання були поверненням до моїх результатів в жимі лежачи до травми, але в травні все зупинилося! Тепер це буде початком, сподіваюся в наступному році будуть нові цифри, нові випробування, нові перемоги!

Костенко Юрій, Богдан Воробей та взагалі вся федерація UPC завдячую Вам за організацію змагань, за підготовку до них та налаштування мене на помості!
 

Окремі слова вдячності ГО "НАРОДНА РАДА ОБУХОВА" та Ігорю Васильовичу Лавренюку, за те, що не один рік підтримаєте мене і не тільки, та взагалі спорт і його розвиток, нажаль багато талановитих та перспективних спортсменів просто не мають можливості прийняти участь у змаганнях, сплатити внески, дотримуватися режиму, купити професійне екіпірування та багато інших моментів, які не дають налаштуватися на роботу та зосередитись, тому підтримка для спортсмена дуже важлива!
 

Дякую всій команді спортивного залу "ФЕРОМОН" (м.Обухів) де проходить частина моїх тренувань, та спортивному залу "АТЛАНТ" (м.Київ).

Дякую усім хто вболіває, підтримує, допомагає! Усіх з прийдешніми святами, нехай все буде добре!" - прокоментував Максим.

Ми, в свою чергу, пишаємось тим, що такі талановиті обухівці з нами в команді.

Перемога! Солодке слово після такої довгої роботи і очікувань. Від щирого серця вітаємо із заслуженою і, в чесному змаганні видобутої! Бажаємо нових, не менш яскравих, звершень і злетів. Нехай зірка слави не згасає, сили накопичуються, а здоров’я дозволить все це здійснити в кращому вигляді!

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм