04 грудня 2019

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Цей день привертає увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя, акцентує увагу суспільства на переваги, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Це нагадування людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями. Ця мета була поставлена у Всесвітній програмі дій щодо інвалідів, прийнятою Генеральною Асамблеєю в 1982 році і названа Десятиліттям інвалідів.
 
Саме 3-го грудня отримував вітання трудовий колектив Обухівського УВП УТОС від ГО "Народна Рада Обухова" і особисто від Голови Правління Ігоря Васильовича Лавренюка. Висловили їм вдячність за активну життєву позицію, за любов до життя і до пісні.
 
ГО "Народна Рада Обухова" ніколи не забуває ще і ще раз звернути увагу на тих, хто має обмежений зір, але чутливу душу. На цей раз усі члени колективу отримали в подарунок патріотичні (чорно-червоного кольору) подушечки для подорожей, щоб їхні подорожі були цікавими і комфортними.
 
Олена Артюшенко

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм