02 грудня 2019

КОРИСНИЙ ПОДАРУНОК ВІД МЕЦЕНАТА

Діти – найдорожчий скарб, наша гордість і надія. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх є святим обов’язком сім’ї, дитсадка, школи, влади та громадськости. Тільки тоді діти ростимуть здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні. Це добре розуміє Ігор Васильович Лавренюк. Батьки закладу дізналися про те, що дитячому садку для занять з дітьми в музичному залі дуже став би в нагоді SMART-телевізор, тож звернулися до Ігоря Васильовича з проханням придбати його. Він не залишився байдужим до нашого прохання. Тож дякуємо Вам за подарунок!

   Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до інноваційного розвитку дошкільнят і розуміння сучасного виховання як першої сходинки майбутніх громадян.

    Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, душевного спокою і достатку. В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина і добро обов’язково повертається до того, хто ним ділиться. Хай Бог посилає благословіння на Ваші добрі діла.

 Катерина Анатоліївна Палієнко, секретар батьківського комітету ДНЗ «Світлячок»

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм