15 жовтня 2019

ЧОТИРИ РОКИ ПЛІДНОЇ СПІВПРАЦІ І ВІДЧУТНИХ ПЕРЕМОГ

У жовтні виповнилося чотири роки з часу заснування Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА», яка за цей час упевнено зайняла чільне місце серед найчисельніших і найпотужніших організацій міста. На сьогодні Організація налічує більше п’ятистам активних членів. За її плечима – здійснення кількох масштабних проектів, а до її масових заходів долучаються все більше учасників. Характерно, що основні з них спрямовані на розвиток творчих і спортивних талантів дітей і молоді, а також на популяризацію народного і сучасного українського мистецтва. У діловій скарбниці Організації – відчутна підтримка багатьох закладів і установ міста.

Цей чотирирічний етап у діяльності скликав членів Громадської Організації в районному центрі культури і дозвілля на концерт відомої української співачки та переможниці пісенного конкурсу «Євробачення-2016» Джамали. Цей концерт – подарунок членам Організації від Голови Правління ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА», відомого в місті підприємця і мецената Ігоря Лавренюка. У листівці до квитка на концерт він звернувся до своїх колег такими словами: «Я радий вітати всіх з чотириріччям Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»! Ми пройшли з вами непростий, але чесний і плідний шлях. Результати нашої діяльности все відчутніші в нашому місті. Я дякую вам за взаєморозуміння, міцну позицію і постійну підтримку. Ми і далі будемо розширювати і поглиблювати нашу громадську роботу – для сьогоднішнього і прийдешнього поколінь».

Концерт популярної артистки проходив у переповненому залі під шквал аплодисментів. Джамала «запалювала» глядачів безупинною енергією своїх пісень. І, незважаючи на своєрідну манеру виконання, концерт артистки сподобався не тільки молоді, а й слухачам традиційних смаків. А вона сама неодноразово зі сцени відзначала щирість обухівських глядачів і теплу атмосферу в залі. До речі, Обухів – перше місто, де Джамала розпочала своє пісенне турне Україною. Пам’ятна зустріч з обухівцями допомагатиме їй у тривалій пісенній подорожі.

Олена Дрига

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм