15 листопада 2019

ПІДБИТО ПІДСУМКИ ЛІТЕРАТУРНОГО ЕТАПУ ЩОРІЧНОГО ЛІТЕРАТУРНО-ХУДОЖНЬОГО КОНКУРСУ «ПОБАЧИТИ СВІТ ОЧИМА ДИТИНИ»

Закінчився перший – літературний – етап  вже четвертого дитячого літературно-художнього Конкурсу «Побачити світ очима дитини». Як відзначає голова журі літературного етапу Наталя Любиченко, у четвертому Конкурсі, як і в попередніх,  взяли участь десятки талановитих юних літераторів нашого міста. Позитивною ознакою літературних творів учасників цьогорічного Конкурсу є розширення їх тематичного спектру, а також присвячення актуальним проблемам нашого сьогодення.

Журі визначило, які твори цього разу посіли призові місця і які відзначені в окремих номінаціях. У молодшій віковій категорії першість посіла учениця  Академічного ліцею №4 Валерія Гошовська з твором «Сміливий їжачок». Учениця ліцею № 1 ім. А.Малишка Ірина Пиртик зайняла друге місце з твором «Незвичайна дружба». Ганна Зборовська з ліцею № 4 з казкою «Майбутнє нашої планети» та Макар Підтілок з ліцею № 5 з віршем «Родинний спадок» розділили третє місце. В номінації «За висвітлення ідеї «Україна понад усе» відзначена учениця ліцею ім. В. Мельника Олександра Лакиза з віршем «Україна». Наймолодша учасниця Конкурсу учениця ліцею № 1ім. А.Малишка Софійка Тельпіс відзначена у номінації «За виклад народної мудрости «Будеш дбати – будеш мати» з твором «Дві білочки». У номінації «За утвердження родинних зв’язків» відзначена Владислава Шумбарська.

У середній віковій категорії було представлено багато гарних творів. Тому журі розділило переможців на дві групи: поетичну та прозову. Серед поетичних творів журі віддало першість Сергію Морозу з ліцею № 4 за вірш «Найкраща земля». Друге місце посіла учениця ліцею № 3 Ярослава Левчук з байкою «Про кота і пса». Третє місце зайняла учениця ліцею ім. В.Мельника  Вікторія Мись з віршем «Право на вибір». Серед прозових творів найсильнішим визнаний твір учениці ліцею № 5 Анни Хіміч «Мамине серденько». Друге місце розділили учениця ліцею № 4 Юлія Божок з твором «Вартовий Тимко» та учень ліцею № 1 ім. А.Малишка Дмитро Сьомочкін з твором «Цікава подорож Стугною». На третьому місці – Денис Мішин з ліцею № 1 ім. А.Малишка з твором «Музика оживляє». В окремих номінаціях у середній віковій категорії відзначені: «За любов до рідного краю» – учениця ліцею № 5 Анастасія Яцук за вірш «Обухівський край», «За висвітлення справжньої дружби» – ліцею ім. В.Мельника Валерія Титоренко з твором «Горіх», «За висвітлення вічних моральних істин» – ліцею ім. В.Мельника Поліна Усенко з віршем «Марійка і кошеня», «За глибину розуміння часу» – учениця ліцею ім. В.Мельника  Емілія Маслова з твором «Час», «За спостережливість до живого світу» – учениця ліцею № 3 Віолетта Чаплінська з твором «Киця-рятівниця».

Цікаві і серйозні твори представили на Конкурс учасники старшої вікової категорії. Першість журі віддало учениці ліцею ім. В.Мельника  Крістіні Трейніс з твором «Скринька». З патріотичним віршем «Хто ми?» друге місце посів учень випускного класу ліцею № 5 Роман Кононець. Третє місце розділили учениці ліцею № 4 Анна Марцинюк з твором «Господар часу» та Наталія Литвякова з твором «Мрії збуваються, а пташки повертаються». Два учасники Конкурсу відзначені в окремих номінаціях: «За філософський зміст твору» – Артур Ющенко з віршем «Останнє» та «За любов у серці» – Марина Костюк з віршем «Любов у моєму серці», обоє – учні ліцею № 4.

Твори, визнані авторитетним журі кращими, Громадська Організація пропонує проілюструвати юним художникам. Їх художні твори теж будуть оцінюватися авторитетним журі, а переможці і відзначені не тільки отримають нагороди і цінні подарунки, а й матимуть можливість побачити свої роботи у щорічному ілюстрованому альманасі «Обухівський ярмарок народної творчости».

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм