15 жовтня 2019

ПЛІЧ-О-ПЛІЧ І В ПРОФЕСІЇ, І В ЖИТТІ

Це говоримо про відоме в Обухові подружжя Кравців – Миколу Михайловича та Лідію Данилівну, які цієї осені відзначають по 85 років! А в подружжі вони вже 63 роки! Знані в місті і районі вчителі пропрацювали на педагогічній ниві майже по пів сотні років, вивівши в люди сотні вихованців. Вчительське подружжя приймає вітання з Днем учителя від випускників, від колег, від родини, побажання довгого активного віку і гарного самопочуття.

Ленда (Циганок) Наталія Данилівна, випускниця ЗОШ-2 1974 р.:
У другій школі я була відмінницею, а в житті була цілеспрямованою завдяки класному керівнику Лідії Данилівні. Хто вчився у неї, той багато чого досягнув у житті, бо базова школа дала гарні знання. Подружжю Кравців ще дуже вдячна за підготовку до вступу в університет моєї доньки Олени, яка склала іспит на «відмінно». І я сама на дозвіллі часто розв’язую математичні задачі і з вдячністю згадую цих педагогів. 

Федоран Тетяна Пилипівна, випускниця четвертої школи 1974, ветеран Міноборони:
У військовій службі мені дуже знадобилися знання з фізики, які нам дав Микола Михайлович Кравець. Я дивувалася його глибоким знанням і як він їх зумів передати нам.

 

Підготувала Наталя Любиченко

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм