23 вересня 2019

УСПІШНА ПОЇЗДКА НА КУБОК МИРОНА

21 вересня 2019 року в Миронівці відбувся Кубок Мирона з окремих вправ пауерліфтингу, де наш земляк, член ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» Максим Єльський виборов І місце з жиму лежачи з результатом 192.5 кг та ІІ місце з екстремального жиму. «Це були перші змагання після паузи, яку довелося зробити для відновлення травмованих м’язів, - прокоментував спортсмен. - Поки що не хочу форсувати. Мною замовлялась вага лише для того, щоб взяти першість, і подолав я її дуже легко!

Хочу подякувати всім, хто підтримував мене, особливо судді міжнародного класу і асистенту Юрію Костенку, який, незважаючи на моє «проти», просто наказав йти і боротися до кінця!».

Вітаємо Максима з яскравою перемогою у цих змаганнях і від душі бажаємо, щоб у нього завжди вистачало сил і запалу на подальшу боротьбу. Нехай завжди з тобою, Максиме, буде витримка й натхнення, удача і підтримка рідних.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм