19 вересня 2019

РОЗПОЧАВСЯ ЛІТЕРАТУРНИЙ ЕТАП ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ «ПОБАЧИТИ СВІТ ОЧИМА ДИТИНИ»

Для тих, хто має намір взяти у ньому участь, напевне, будуть доречні і корисні відгуки про Конкурс і поради учасникам колишніх його переможців. Зокрема, цікаві їх думки про творчість. Подаємо кілька з них.

ТВОРЧІСТЬ – МИТЬ СЬОГОДЕННЯ, У ЯКІЙ СТВОРЮЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ

Хтось із мудрих людей так сказав. Переконалась у правдивості цих слів декілька років тому, взявши участь у літературно-художньому Конкурсі «Побачити світ очима дитини». Ця ініціатива ГО «Народна рада Обухова» має справді благородну мету - підтримати  юні таланти, які відчувають у собі можливість творчо відобразити навколишній світ, передати всю його красу та велич. 

Свого часу особисто переконалася у важливості таких заходів для молоді: мої твори надрукували у книжці, одна з конкурсанток зробила до них чудову ілюстрацію. Ба більше, я знайшла нових друзів, прочитала твори инших креативних підлітків, розширила свій кругозір. Проте найголовнішим подарунком від організаторів заходу стала... упевненість. Упевненість у тому, що я на правильному шляху, що мої думки знаходять відгук у серцях читачів. Саме з цим почуттям я згодом подала документи до політехнічного університету - на журналістику. Зараз я на третьому курсі, радію від свого насиченого студентського життя, вінцем якого є Творчість.

Надзвичайно вдячна організаторам, які щороку вкладають душу в цю шляхетну справу, детально плануючи та координуючи всі етапи Конкурсу.

Окремо хочу подякувати  Ігореві Лавренюку за ініціативу проведення творчих заходів Обухівщини. 

Анна Штефан, переможниця Конкурсу-2017

ТВОРЧІСТЬ – ЦЕ ДУХОВНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

Конкурс насамперед дав мені поштовх до продовження написання вірші. Адже у них можна висловити свою думку, створити щось казкове, мрійливе. Якщо дитина відчуває, що вона може писати  вірші, твори, то нехай пише. І це принесе їй радість. Тому що творчість - це завжди духовне задоволення. Зараз я студентка академії культури і мистецтв, так як мріяла про це з дитинства. Тут я маю можливість культурно і духовно зростати, продовжувати ту справу, яку було закладено ще в шкільні роки, у тому числі і під час участі у дитячому Конкурсі «Побачити світ очима дитини». Закликаю школярів не зволікати, не лінуватися, а сміливо подавати свої твори на Конкурс. А меценату Ігорю Лавренюку я бажаю успіхів у його благородній справі.

Юлія Білюк, переможниця Конкурсу-2018

ТВОРЧІСТЬ – ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ ДОСЯГАТИ СВОЇХ ЦІЛЕЙ

 Я, студентка третього курсу Національного транспортного університету, ніколи не забуду той час, коли ще ученицею взяла участь у Конкурсі «Побачити світ очима дитини». Ніколи б не подумала, що це дасть мені поштовх досягати нових цілей. Дякую усім спонсорам і організаторам за те, що дають можливість молодому поколінню прокладати шлях у краще майбутнє. Бажаю всім школярам: ні в якому разі не боятися чогось нового і завжди пам’ятати про свою унікальність.

Єлизавета Коркішко, переможниця Конкурсу-2017

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм