25 серпня 2019

ПОДОРОЖ НА СЛАВНОЗВІСНИЙ СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК

Він – один з найвідоміших ярмарків України і має багатовікову історію. У ХІХ ст. і ще на початку ХХ ст. в Україні проходило багато ярмарків, у тому числі і в містечку Обухові на теперішній центральній площі. На жаль, пам’ять про нього залишилася лише в колоритній діорамі Юрія Домотенка в районному краєзнавчому музеї. А от Сорочинському ярмарку пощастило більше, бо село Великі Сорочинці прославив у своїх творах відомий письменник Микола Гоголь.

Ярмарки проіснували до 20-х років ХХ ст. і невдовзі були закриті радянською владою. З 1966 року вони почали відроджуватися, і давню традицію одним з перших відродив Сорочинський ярмарок.

У 2019 році виповнюється 210 років від дня народження Миколи Гоголя, тому ярмарок цього року особливий. На ярмарку представлено не лише аграрне містечко та містечко медярів, але і містечко кращих виноробів України. Тут можна придбати різні товари, посмакувати стравами різних національних кухонь світу, він ще й універсальний виставковий захід. У ньому беруть участь різні підприємства і підприємці, майстри народної творчості, заклади громадського харчування та розваг, туристичні компанії, пісенні, танцювальні та музичні колективи.

Усе це ярмаркове різноманіття в Сорочинцях Громадська Організація «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» (Голова Правління відомий підприємець і меценат Ігор Лавренюк) подарувала своїм членам до четвертої річниці з дня її створення. Комфортабельним автобусом 74 обухівці помандрували на Полтавщину на батьківщину знаменитого Миколи Гоголя. Щоб мандрівка була не обтяжливою, у подарунок від організації подорожуючі отримали по подушечці. Кожен мав достатньо часу, щоб все оглянути, роздивитися, посмакувати і відчути. Збагатившись багатими і незабутні ми враженнями, із здоровою втомою в ногах, але легкістю в серці обухівці повернулися додому, мріючи про відродження і колоритного обухівського ярмарку.

Олена Дрига

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм