13 серпня 2019

НАТЮРМОРТИ МИРОСЛАВИ ПЕРЕВАЛЬСЬКОЇ

Як написала на своїй сторінці у фейсбук відома українська поетеса та прозаїк Тетяна Лемешко: 09.08.19р. в Обухівському народному мистецькому центрі за участи київських і обухівських митців відбулася презентація чудової виставки української художниці Мирослави Перевальської. На виставці було представлено один із жанрів її творчості – натюрморти.
Розповів про життя і творчість своєї доньки Мирослави і дружини Марії художник-графік, академік НАН України Василь Євдокимович Перевальський. Привітав славну родину Перевальських відомий скульптор і поет Михайло Горловий та інші митці, у виконанні дітей з м. Козин прозвучала поезія.

Виставка триватиме ще кілька тижнів, тож бажаючі можуть відвідати її і отримати насолоду від чудових робіт художниці. Розмаїття квітів, кольорів, відтінків заквітчаного, щедрого на врожай літечка і чудовий настрій вам гарантовано!

Перевальська Мирослава Василівна народилася 20 липня 1972 року у Києві в родині художників Василя і Марії Перевальських. У 1982-86 pоках навчається в Республіканській художній середній школі, у 1986-88 pоках - у Львівському художньому училищі декоративно-прикладного мистецтва ім. Івана Труша на скульптурному відділенні, а у 1988-94 pp. – в Українській Академії Мистецтв на живописному факультеті театрального відділення. З 1995 року - член Спілки художників України. З 1997 по 1999 pік викладає в Державній академії легкої промисловості на кафедрі дизайну. З 2001 року - викладач Національного технічного університету України видавничо-поліграфічного факультету кафедри графіки. З 2010 року займається творчою діяльністю.

 

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм