31 липня 2019

ОБУХІВСЬКИЙ НАРОДНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР: ВІДГУКИ ВІДВІДУВАЧІВ ЗА НЕПОВНІ ПІВРОКУ ДІЯЛЬНОСТІ

Наш вимріяний мистецький центр ми назвали народним з трьох причин. Перша: створений він на громадських началах творчою групою волонтерської організації «Материнське серце», тобто без будь-якої допомоги чи втручання влади; друга: належить він обухівцям, які передали до центру свої сімейні реліквії, свої колекції старожитностей. Вони завжди можуть побачити в експозиції мистецького центру свої рушники чи сорочки серед експонатів інших обухівців. Ці два чинники визначають загальний характер нашої діяльності – ми вільні у своїй роботі, у реалізації своїх творчих проектів. Ми приймаємо доброзичливу допомогу, але не приймаємо диктату. І третя причина називатися нашому центру народним полягає у тому, що основне і програмне його завдання – відроджувати, вивчати і популяризувати українське народне мистецтво, історію українського народу, традиції і звичаї рідного народу.

За неповні пів року діяльності вже можемо підбити підсумки: за цей час на громадських засадах нами проведено більше десятка заходів: презентаційне народне свято Колодія, концерти чоловічого хору «Чумаки», народного колективу «Берегині» с.Козаче Чернігівської області, народного аматорського драматичного колективу «Синій птах», літературно-музичну композицію «Шевченко і Майдан», свято Матері; виставки: графічних творів народного художника України Василя Перевальського,  «Вишиваний «Кобзар» народного майстра Івана Рябчука, творів самодіяльного художника Михайла Кладницького. Творча група взяла участь у відзначенні свят Трійці і Купайла на березі Дніпра в Українці. А виставку «Рушники Малишкового краю» ми успішно презентували на вчительському семінарі в с.Мархалівці Васильківського району. За цей час проведено кільканадцять лекцій, екскурсій і творчих зустрічей. Ось відгуки відвідувачів мистецького центру.

Щира подяка від українців у Великобританії за організацію такого чудового центру. Многії і благії літа вам, дорогі обухівці!

Людмила Тейлор (Щербань)

Мистецький центр лікує душу. Хочеться жити, любити, творити. Дякую всім, хто причетний до його створення, за любов до наших традицій, до нашої історії, за можливість нашим дітям чути рідне слово, пісню.

Ольга Боднарук, ветеран праці і народного хору «Явір», м.Обухів

Вдячна мистецькому центру, усім його творцям за їх нелегку працю – повернути нам, українцям, нашу багатостраждальну Україну.

Валентина Пилипенко, ветеран педагогічної праці

Спасибі, що рятуєте нашу історію і культуру. Ви робите величезну справу.

Члени товариства «Колограй», м.Київ

Дуже дякуємо за таку красу! Хай процвіта ваш мистецький центр!

Агенція мандрів «Країна UA» із закоханими в Україну екскурсоводом Оксаною Пальчик

Чудова задумка і реалізація народознавчої справи. Аби усі ваші започаткування відгукнулися щедро в душах поколінь.

Тамара Сулима, класний керівник 7 класу Української ЗОШ-2

Сильна нація – розумна нація! Вчити і прищеплювати любов до духовного спадку наших предків – це талановито роблять організатори мистецького центру Наталя Любиченко і Олена Артюшенко.

Від батьківського комітету 6 класу ліцею-ЗОШ-3 Світлана Чаплінська

Вдячні організаторам мистецького центру за наші почуття причетності до рідної української нації, за пробудження її у наших душах.

Катерина Томчук, Любов Коробенко, ветерани праці

Вдячні за цікаву, змістовну  корисну інформацію. Спасибі організаторам за втілену ідею відкрити у нашому місті такий чудовий мистецький заклад.

Учні і батьки 1-А класу гімназії ім.В.Мельника

Було дуже захоплююче, гарно, весело і цікаво, вивчили багато нового.

Софійка Сафорук, 5-А клас академічний ліцей-ЗОШ-1ім.Малишка

Краса України! Гідність і повага до Роду! Нескінчені кольори, скарби минувшини і сила генетичної пам’яті! Так тримати!

Кияни Зоя і Наталія Черниш

Ми в захопленні! Дякуємо засновникам мистецького центру за неймовірну екскурсію і для дітей, і для нас, дорослих. Проводьте частіше зустрічі з художниками, письменниками, іншими творчими людьми.

Творча студія «Сьоме небо», м.Обухів

Молодці! Ви великі таланти! Як добре, що у вас є такі ентузіасти! Вражений обухівським рушником, він перегукується з нашим кролевецьким.

Нога Микола Петрович, мер м.Шостки Сумської обл.

Вдячна за величезну роботу зі збереження коду нації, культури українського народу. Вражає величезна колекція рушників, народного одягу! Хай Бог дає натхнення продовжувати цю важливу справу.

Валентина Безніщенко, заст. голови Української республіканської партії, м.Київ

Величезна подяка Обухівському народному мистецькому центру за прекрасні майстер-класи з плетіння вінків та народного танцю. Чекаю нових заходів з багатими враженнями і культурним обміном.

Жанна Шевченко, ведуча громадського телебачення студії «Толока», м.Київ

Усім, хто долучився до створення мистецького центру, величезна подяка. Було приємно бачити в очах наших дітей вогник зацікавленості історією нашого краю. Бажаємо розквіту і нових ідей!

Вчителі та учні літнього табору «Веселка» ЗОШ-2

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм