01 липня 2019

ПІВСТОЛІТТЯ НА ОДНОМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ

Батурська Лідія Гнатівна (9.03.1941 р.н.) народилася в Безрадичах в родині військового льотчика-фронтовика Гержана Гната Степановича (1913-1990) та Устинії Микитівни (1914-1991). Закінчила Великодмитрівецьку школу і в 1967 році вступила до Обухівського медучилища. В 1969 році по закінченні училища прийшла на роботу в Обухівську центральну районну лікарню медсестрою в лорвідділення. А вже через 9 місяців Лідія Гнатівна стала старшою медсестрою поліклініки, працює на цій посаді і по сьогодні. Зараз у її підпорядкуванні більше ста працівників, до кожного знаходить підхід задля позитивного результату в роботі. Протягом трудової діяльності активно займалася і громадською діяльністю. Була членом сестринської ради лікарні, головою профкому, очолювала районну організацію Спілку самаритян України. Зараз під своє крило взяла учасників збройного конфлікту на Сході України, відправляє наших воїнів на лікування до Українського медико-соціального центру для учасників ООС. Хоч службові адміністративні обов’язки забирають у неї багато часу і зусиль, вона значну увагу приділяє живому спілкуванню з людьми. Приходять до неї за порадою і підтримкою і ті колеги, які вже вийшли на пенсію. І для них у неї відчинені двері і відкрите серце.  Лідія Гнатівна разом з чоловіком Борисом Анупрієвичем (цього року виповнюється 60 років їх подружнього життя), який пропрацював все життя в автопарку, зростили двох дітей: дочка Тамара тепер директор Української ЗОШ-1, син Володимир (1971-1990), на жаль, трагічно загинув під час служби в армії. Їхня радість – онуки  Андрій та Інна, а ще - обійстя у квітах.

А ось кілька відгуків про Лідію Гнатівну її колег.

Рясненко Тетяна Володимирівна, головна медсестра КНПОРР (Обухівської ЦРЛ):

З нею приємно працювати. Вона сумлінна, у будь-якій ситуації на неї можна покластися і довірити важливу справу. Водночас людяна, це дуже рідкісна риса у наш час. Бажаємо Лідії Гнатівні міцного здоров’я, щоб вона нас ще довго радувала і була в наших рядах.

Калатнюк Валентина Семенівна, медсестра урологічного кабінету, працює на цій посаді з 1973 року:

Наша старша медсестра Лідія Гнатівна Батурська – справжній професіонал своєї справи. За всі роки співпраці не чула від неї скарг на своїх підлеглих. Вона справді вимоглива і відповідальна, але ж це все для блага пацієнтів. Для неї лікарня і персонал були і залишаються родиною. Як щира мама, підкаже, допоможе і напоумить. Дай, Боже, їй здоров’я!

Орлова Галина Олександрівна, процедурна медсестра:

Я щаслива, що десятиліттями працюю пліч-о-пліч з Лідією Гнатівною. Як багато по життю вона мені допомагала! А ще вона удосконалила знання не одного покоління молодих медсестер. Їй завжди можна довірити як службове, так і особисте. Побільше б таких людей. Як колега бажаю їй мирного неба, здоров’я і родинного благополуччя.

Карась Тетяна Іванівна, сестра-господарка:

Тридцять три роки ми з Лідією Гнатівною живемо спільними турботами про удосконалення роботи нашої лікарні. А скільки перероблено нами різних ремонтів, вона не цуралася і такої роботи. Зараз опікується ветеранами сьогоднішньої війни, називає їх синочками, розуміє їх болі. Її мудрості ми потребуємо і понині. Ми дуже цінуємо її як фахівця і як людину. Вона також і прекрасна господиня, часто радує нас квітами, вирощеними власними руками.

З нагоди 50-річчя роботи Лідії Гнатівни старшою медсестрою поліклініки №1 до Дня медика її привітав Єрусалимською іконою Божої Матері  виготовлену з бурштина відомий підприємець і меценат Ігор Васильович Лавренюк, побажав їй успіхів у роботі і особистого щастя.

Наталя Любиченко

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм