24 червня 2019

ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ ЛІТНІХ МАНДРІВОК ВІДБУЛОСЯ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ

Вдало розпочався сезон літніх мандрівок для членів Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА», спонсором якої є відомий в місті підприємець і меценат Ігорь Васильович Лавренюк. Першою була поїздка по місцях проживання родини Лемешів (згодом Розумів) з одноіменного села на Чернігівщині, які відомі в історії як брати Розумовські: Олексій – як чоловік цариці Єлизавети, а Кирило – як останній гетьман Війська Запорізького. Подорожувальники з екскурсоводом від Бога Тамарою Аркадіївною Ставнійчук відвідали село Лемеші, де було родове гніздо цих історичних діячів, та Козелець з унікальною церквою Різдва Богородиці, збудованою на замовлення Наталії Розумихи. Ось відгуки учасників про цю пізнавальну екскурсію:

«Велика подяка організаторам за чудову екскурсію. Отримала багато позитивних емоцій, багато чого дізналася. Окрема подяка за комфортні умови під час поїздки і за подарунки».

Зоя Короленко

«Ми ще довго будемо згадувати ті мальовничі пейзажі, величні храми. Дай Бог усім організаторам поїздки, особливо Ігорю Васильовичу Лавренюку за турботу про нас, пенсіонерів».

Любов Павліченко

«Козак Леміш, підвипивши, любив повторювати: «Що то за розум, що за голова!» Тому й прозвали його Розумом, а його сини, що служили цариці, стали вже Розумовськими. Так цікаво було дізнатися про це та ще багато чого невідомого із захоплюючої екскурсії Тамари Аркадіївни Ставнійчук».

Любов Кулінич

«Щиро вдячні Голові Правління Ігорю Лавренюку та працівникам ГО "НАРОДНА РАДА ОБУХОВА" за прекрасну екскурсію по цікавих місцях Чернігівщини. Усім міцного здоров’я і щастя».

Катерина Томчук

   Записала Олена Дрига

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм