10 червня 2019

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ТВОЄ ЩАСТЯ? РОЗДУМУЮТЬ ПЕРЕМОЖЦІ І ВІДЗНАЧЕНІ щорічного ДИТЯЧОГО літературно-художнього КОНКУРСУ «ПОБАЧИТИ СВІТ ОЧИМА ДИТИНИ»

Шелест Альона, 9 років, юна художниця, І місце у молодшій віковій категорії

Я вважаю себе щасливою, бо мене всі рідні люблять, у мене хороші оцінки, я щороку з батьками відпочиваю на морі, мені купують красивий одяг. У майбутньому я бачу себе відомою і багатою дизайнеркою інтер’єру.

 

Ткаченко Софія, 15 років, юна художниця, ІІ місце в середній віковій категорії

Я уявляю своє майбутнє успішним і щасливим. Хочу мати вищу освіту, поруч вірних друзів  і кохану людину.

 

Лакиза Олексій, 14 років, юний художник, ІІІ місце в середній віковій категорії

Щастя – це абсолютне задоволення всіх потреб – і духовних, і тілесних. Моє щастя залежить від того, що я роблю, з ким спілкуюся, скільки грошей у мене в кишені. А  найвище щастя - у свободі. У майбутньому моє щастя пов’язане з творчістю, при невеликому колі друзів, зарплаті вище середньої в Україні.

 

Родигін Нікіта, 15 років, юний художник, відзначений за декоративність 2018 року

Я уявляю своє майбутнє світлим і гарним – зі щасливою родиною, друзями, подорожами та улюбленою професією.

 

Гошовська Валерія, 9 років, юний літератор і художниця, І місце у молодшій віковій категорії

Я люблю свою країну. Зараз їй дуже важко. Коли в Україні закінчиться війна, то я, як і всі українці, буду на сьомому небі від щастя.

У моєму житті бувають миті і маленького щастя. Наприклад, коли збирається разом уся родина. Мене переповнює щастя, коли я танцюю (чи то вдома, чи на великій сцені зі своїм колективом). Танці – це справжній драйв. Якщо тато й мама здорові й веселі, то чому сумувати? А коли людині весело, то, кажуть, у неї виробляється гормон щастя. Мені хочеться ним з кимось поділитися. А коли є з ким – це теж щастя.

 

Богачук Андрій, 14 років, юний художник, ІІ місце в середній віковій категорії

Я вважаю себе щасливим, адже я і моя сім’я здорові, ми всі разом. Я радію кожному дню життя. А ще моє щастя – це світ без війни.

Богачук Сергій, 14 років, юний художник, І місце в середній віковій категорії

Щастя для мене – це добро і любов, це коли всі у світі живуть у мирі, коли мені та всім моїм близьким і друзям добре. Щастя – це світ без прикрих проблем, турбот і війн.

Пупова Яна, 16 років, юна художниця, ІІІ місце у старшій віковій категорії

Я вважаю, що можна бути щасливим, коли ти дивишся на зорі, дихаєш нічним повітрям. Важливо збагнути сенс свого життя, зрозуміти хто є хто. Ніч темна, але вона освітлює багато речей. Моє щастя в тому, що я починаю бачити світ навколо себе крізь зіркову височину.

Рагуцька Вікторія, 16 років, юна художниця, І місце в старшій віковій категорії

Для мене щастя бути в оточенні дорогих людей та мати змогу займатися

тим, чим хочеш.

Корнієнко Наталія, 14 років, юна художниця, ІІІ місце у середній віковій категорії

Щастя – це спосіб мислення, любов до людей, до речей. Особисто для мене щастя – це рідні та все, що мене оточує. Люди часто шукають щастя, але його не шукати треба, а створювати своєю працею, добром і любов’ю.

 

Кокоба Павло, 13 років,  юний художник, учасник конкурсу

Я відчуваю себе щасливою дитиною. Моє щастя полягає у тому, що я маю все: сім’ю, здоров’я, мир над головою, тата з мамою, які радіють за мене і сестричку.

 

Сафорук Софія, 11 років, юна художниця, учасниця конкурсу

Моє щастя у тому, що у мене є все: сім’я, яка завжди зі мною, багато друзів. Я щаслива, що маю змогу виступати перед людьми, і мої роботи потрапляють на виставки і приносять радість іншим.

 

Мітленко Андрій, 12 років, юний літератор, відзначений за оспівування рідного краю

Для мене щастя – це успіхи мої та моєї сім’ї. Я щасливий тоді, коли спілкуюся зі своїми друзями в школі, коли разом забиваємо м’яча у ворота, а ще коли повертаюся додому зі школи і мене зустрічає бабуся та братик. А потім з роботи повертаються мама й тато – і вся родина, радісна, весела, ділиться своїми враженнями та успіхами. А яке щастя бачити яскраве сонце, безхмарне небо, квітучі сади, зелені ліси! Тому хочеться, щоб закінчилася війна і всі українці жили мирно й вільно.

 

Мороз Сергій, 12 років, юний літератор, відзначений за мальовничість образу

Моє щастя полягає не в грошах, а в тому, що я можу робити те, що мені подобається. Та окрім цього, справжнє щастя – в хороших друзях, які можуть допомогти і зрозуміти. А найщасливіший, коли я здоровий і моя родина.

 

Рогоза Варвара, 13 років, юний літератор, відзначена за ніжність до природи

 Щаслива людина – що може бути краще! Дехто вважає, що найголовніше – це влаштуватися на перспективну роботу, придбати найновішу машину, мати повний гаманець. На мою думку, щастя – це справжні друзі. Вірний товариш допоможе в скрутну хвилину. А ще важливо для мене, що є батьки, які мене люблять. Вони дають поштовх до нових звершень, огортаючи любов’ю й ніжністю. Щастя поруч, навіть коли його не помічаєш. Я щаслива, коли бачу рідних або важливих для мене людей і коли іншим також добре.

 

Божок Юлія, 15 років, юний літератор і художниця, І місце у середній віковій категорії

Ніжна, лагідна, тендітна,

Щира, добра і привітна…

До серденька пригортає

І з любов’ю промовляє

Найтепліші всі слова,

Ними душу зігріва.

Мов голубонька, воркує

І мене вона цілує.

Не за синіми морями –

Щастя моє біля мами!

 

Для кожного щастя різне й не схоже на інших. Для мене щастя – це здорова, щаслива та добра родина. Щастя – це мирна незалежна Україна, коли поруч рідна людина. Коли ти смієшся, а не плачеш, коли ти дружиш, а не ворогуєш. Та найголовніше – цінувати те, що маєш.

 

Антонова Євгенія, 17 років, юний літератор, І місце у старшій віковій категорії

Щастя не має якогось однозначного тлумачення, адже кожен пояснює його по-своєму. Для когось щастя – це робота та кар’єрне зростання, а для когось – сім’я та родинний затишок. Для мене щастя в можливості саморозвиватися та самореалізуватися, створювати щось нове та вільно висловлювати свою думку. І, зрештою, знайти своє місце у вирі суспільного життя, бути індивідуальністю. На даний час я прагну миру, щоб спокій та щастя оселилися не лише в моїй душі, а й на рідній землі.

 

Спасиба Марійка, 10 років, І місце у молодшій віковій категорії

Для мене щастя, коли рідні і всі навколо мене усміхнені. Щастя, що маю старшу сестричку Софійку, яка допомагає мені готувати уроки. А ще я дуже була щаслива, коли мені сестричка подарувала черепаху, яку я доглядаю.

 

Підтілок Макар, 8 років, ІІ місце у молодшій віковій категорії

Я щасливий, що у мене є тато, мама, братик і бабуся з дідусем. Вони мене дуже люблять і я їх люблю. Я щасливий, що у мене є багато книжок, які я люблю читати. А також люблю своє місто, хочу бути мером і зроблю наш Обухів найкращим в Україні.

 

Чаплінська Віолетта, 11 років, юний літератор, відзначена за простоту сюжету

Найбільше моє бажання - щоб була здорова я і моя сім’я, щоб усі люди були веселі. Мрію покататися на подарованому мені єдинорогу, який вміє літати в небо. На ньому я хочу полетіти у небеса і відвідати тата, а потім повернутися на землю.

 

Ярмолюк Катруся, 12 років, юний літератор, відзначена за жанр «Легенда»

Для щастя мені потрібно, щоб були здоровими моя мама, тато, братик і всі мої рідні. Хочу, щоб запанував мир в нашій Україні. Щастя – це не тільки потреба брати, а й потреба віддавати. Бажаю, щоб усі люди любили домашніх тварин, як люблю їх я.

 

Назаренко Михайлик, 7 років, юний літератор, відзначений за спостережливість

Щасливий, що мене щоранку веде до школи бабуся. А ввечері усім рідним я розповідаю, як пройшов день. Для мене щастя, коли я ганяю у футбол. Мрію у майбутньому стати військовим, щоб захищати рідну країну.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм