30 травня 2019

ПРІОРИТЕТИ НАШОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – РОЗВИТОК ДИТЯЧИХ ТВОРЧИХ ТАЛАНТІВ

Літо у нас розпочинається Міжнародним днем захисту дітей. Є нагода розпитати у відомого підприємця і мецената, Голови Правління ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» Ігоря Васильовича Лавренюка про основні напрямки діяльності Громадської Організації.

  • Ігоре Васильовичу, чому «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» здійснює свою діяльність в основному для дітей?
  • По-перше, я вважаю, що питання розвитку дитячої творчості слід піднімати не тільки до Дня захисту дітей, а постійно тримати в полі зору. І ми цим займаємося вже п’ятий рік. По-друге, організація будь-якого спрямування повинна працювати на перспективу, на розвиток, а це неможливо без головної уваги дітям. Тому 1 червня – лише привід ще раз нагадати обухівцям про ту колосальну роботу, яку проводить наша Громадська Організація для дітей.
  • З кожним роком все популярнішим в Обухові стає дитячий літературно-художній Конкурс «Побачити світ очима дитини». За цей час Організація допомогла виявити і суттєво підтримати багато талановитих обухівських дітей. Проведення Конкурсу передбачає зусилля багатьох людей і чималі фінансові витрати. І Ваша Організація на це йде.
  • У своїх намірах ми виходимо з тих міркувань, що найкращі і найвигідніші інвестиції – це вкладення в майбутнє дітей. І ці інвестиції виражаються не тільки у фінансах, а й у небайдужому ставленні нас, членів Організації, зокрема підприємців, до того, ким через кілька років стануть сучасні діти. Чим більше їм дати зараз, тим легше потім буде інтегрувати їх у доросле життя, тим швидше від них піде віддача для громади, для суспільства. І результати Конкурсу підтверджують наші сподівання. Багато його переможців обирають професію, дотичну до художньої чи літературної творчості. А ті, хто не продовжує навчання за цим фахом, беруть із собою у доросле життя кольорове і радісне бачення світу, цим полегшують собі дорогу для досягнення успіхів у будь-якій іншій сфері науки, культури чи бізнесу.
  • Коли у щорічному дитячому літературно-художньому Конкурсі «Побачити світ очима дитини» беруть участь сотні дітей, то у майстер-класах – тисячі учнів початкової школи. І з кожним таким масовим заходом не спадає зацікавленість до цього цікавого виду дитячої творчості ні у дітей, ні у батьків, ні у вчителів. Як вдається Громадській Організації так вдало організовувати майстер-класи?
  • У цьому найбільша заслуга працівників нашого апарату. Вони проводять колосальну підготовчу роботу: наприклад, підбирають незвичне іграшкове звірятко, вишукують і закупляють необхідні матеріали, роблять тисячі заготовок. А найгарячіша пора для них настає, коли до офісу Організації приходять щодня по п’ять-шість класів, яким треба пояснити хід роботи, допомогти виконати її, потім упакувати готовий виріб, ще й чаєм дітей напоїти. Є багато таких дітей, які за ці чотири роки виросли разом з нашими майстер-класами. У них на все життя залишиться пам’ять про ці цікаві творчі моменти. Проведено вже вісім різних майстер-класів, а зацікавленість до них не спадає. Ми раді, що наші зусилля мають такий потужний ефект.
  • До виконання цих творчих проектів залучаються все більше людей, профільних спеціалістів.
  • Справді, ми вдячні за таку підтримку найперше головам і членам журі Конкурсу «Побачити світ очима дитини»: членам Національної спілки письменників України Наталі Любиченко, Тетяні Лемешко, художникам Ларисі Рябченко вчителю Валентині Мостипанюк, екскурсоводу Тамарі Ставнійчук, журналісту-краєзнавцю Олені Артюшенко. Вони на високому професійному рівні виконують відповідальну роботу.
  • Яким Ви бачите найближче майбутнє наших дітей?
  • Як би не було складно рухатися нашій країні по цивілізаційному шляху, розвиток наукової думки, творчості нашої молоді не зупинити. Вони зараз інтелектуально розвинені, креативні, розкуті. Наше завдання – створити такі умови в Україні, щоб цей багатющий потенціал нашої молоді був задіяний у власній державі.

     Розмову вела Олена Артюшенко

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм