20 травня 2019

«СВОЮ УКРАЇНУ ЛЮБІТЬ»

В Обухівському мистецькому народному центрі 18 травня відбувся захід, приурочений перепохованню Тараса Шевченка в Україні, на Чернечій горі.

В ньому взяли участь учасники чоловічого аматорського народного хору «Чумаки» товариства «Знання» України, художнім керівником якого є Орест Шинкарук.  Нагадаємо, що цей колектив представляв пісенну програму на минулорічному відзначенні 106-ї річниці з дня народження Андрія Малишка, яке проходило в Обухівському районному центрі культури і дозвілля на Піщаній під організаційним началом Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА».

Шанувальники поетичної і пісенної творчості Тараса Шевченка прослухали програму хору, супроводжуючи кожен твір схвальними оплесками і вигуками «Браво!». А юні обухівці Макар Підтілок, Марійка Спасиба та Володя Федоров продемонстрували своє вміння читати вірші незабутнього Кобзаря.

Олена Дрига

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм