19 квітня 2019

ВІД НАС, ДОРОСЛИХ, ЗАЛЕЖИТЬ, ЯКИМ БУДЕ МАЙБУТНЄ У НАШІЙ КРАЇНІ

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. У нашому місті зростає талановита молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту. 18 квітня в Обухівському районному центрі культури і дозвілля відбулися урочистості з нагородження переможців і відзначених щорічного  дитячого літературно-художнього Конкурсу «Побачити світ очима дитини», заснованого Громадською Організацією «Народна Рада Обухова», Правління якої очолює  підприємець, відомий в місті меценат Ігор Васильович Лавренюк . Вже третій рік поспіль ми переконуємось, що у нас є ким пишатися, є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді.

Ігор Васильович Лавренюк  не зміг бути присутнім на святі, але він звернувся до присутніх з відеозверненням: «Шановні обухівці, члени Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»! Дорогі переможці і відзначені улюбленого нашого дитячого Конкурсу «Побачити світ очима дитини»! Так склалися обставини, що я не можу бути біля вас. Але  душею і серцем я разом з вами. Я так само радію черговому підбиттю підсумків Конкурсу, щиро вітаю переможців і відзначених. Я щасливий підтримати їх, додати їм упевненості у власних силах. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде майбутнє у нашій країні. Від нас залежить, якими будуть умови для життя, праці і творчості нашої молоді. Якщо ми хочемо позитивних змін у нашій громаді, в нашій Україні, кожен з нас повинен вже сьогодні, посильно і чесно закладати основи цих змін: на робочому місці, на своєму підприємстві, своєю позицією і своїм устремлінням. Не перекладати відповідальність на політиків і посадовців, а змінювати життя на краще навколо себе, у своєму мікрорайоні, у своєму місті. Тільки так ми зможемо добитися бажаних результатів. Цього я всім щиро бажаю!»

Потім до слова був запрошений співзасновник Громадської Організації «Народна Рада Обухова», заступник Голови Правління Василь Васильович Скарлат. «Сьогодні ми вже втретє підбиваємо підсумки авторитетного і популярного в  нашому місті дитячого Конкурсу «Побачити світ очима дитини», - розпочав він. - За ці три роки Конкурс виявив, підтримав і дав поштовх десяткам талановитих обухівських дітей. Цим ми реально втілюємо в життя одне з основних завдань Громадської Організації – готувати підростаюче покоління до гідної реалізації свого потенціалу тут, в Українській державі, на благо своїх родин і нашої громади. Вітаємо переможців, відзначених, їх родини і вчителів з цією визначною подією. Бажаємо подальших творчих успіхів і їх застосування в нашій країні, в нашій громаді. Дякуємо всім, хто з нами активно займається громадськими справами, хто не шкодує на це часу і зусиль. Ми усі бачимо, що  наші зусилля немарні. І хай наші досягнення примножуються!»

Василь Васильович привітав запрошених на сцену членів журі Конкурсу: письменницю, члена Національної спілки письменників України, голову літературного етапу Конкурсу Наталю Любиченко; художницю, викладача Обухівської дитячої школи мистецтв, голову художнього етапу Конкурсу Ларису Рябченко; краєзнавця, редактора-упорядника видання «Обухівський ярмарок народної творчості»,  Олену Артюшенко; члена Правління Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»; директор ПрАТ «Обухівське АТП 13238» Валерія Кравцова; письменницю, члена Національної спілки письменників України Тетяну Лемешко; історика, члена Ліги екскурсоводів міста Києва Тамару Ставнійчук; учителя української мови та літератури «Гімназії – ЗНЗ І ступеня м. Обухова ім. Володимира Мельника» Валентину Мостипанюк; депутата Обухівської міської ради сьомого скликання, директора ТОВ "Євроукрбуденергомонтаж» Миколу Підтілка. Їм першим було вручено по примірнику четвертого випуску ілюстрованого альбому «Обухівський ярмарок народної творчості».

Далі ведучі, вже відомі артисти з Ліги сміху Дмитро Зелінський (команда «Відпочиваємо разом» м. Хмельницький) та Володимир Черняк (команда «Наш формат» м. Кам’янець-Подільський) повідомили, що за ініціативи батьків конкурсантів буде проведений благодійний аукціон художніх робіт. Благодійний збір коштів проводився для Вороніна Даніла, 12 років (діагноз: ДЦП, потребує інтенсивної реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавець) та Метелиці Івана, 19 років (діагноз: компресійний скалковий перелом 5-6 хребців з порушенням тазових органів, верхній в’ялий параліч, розлад функцій тазових  органів).  

        Ведучі дотепно і швидко розпочали аукціон з продажу тих творів, які не отримали призового місця, але ввійшли до четвертого випуску ілюстрованого альбому «Обухівський ярмарок народної творчості». А після успішної реалізації творів дітей нагородили члени журі Олена Артюшенко та Валерій Кравцов. Потім на аукціон виставлялися твори, відзначені у різних номінаціях, а  вручали їм подарунки члени журі Тамара Ставнійчук і Микола Підтілок. Так само залюбки купували твори тих юних художників, які у своїх вікових категоріях зайняли перше, друге і третє місця. Голова художнього етапу Конкурсу Лариса Рябченко та заступник Голови Правління ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» Василь Скарлат вручали їм подарунки і сертифікати на грошову винагороду від мецената Ігоря Лавренюка. Учасники аукціону боролися за кожну роботу і перемагав той, хто запропонував більшу ціну. Ціна коливалася від 200 до 1200 грн за лот.

 

Цього року у Конкурсі взяло участь дуже багато учасників. Так в літературному етапі Конкурсу взяли участь 68 дітей з 158 творами, а в художньому етапі - 111 юних художників з 126 роботами. А були і такі, які вдало спробували свої творчі сили в обох етапах. Це Олександра Шарапова, Віктор Левадний,  Мар’яна Лимаренко, Юлія Божок, Крістіна Трейніс. Їх нагороджували голови журі літературного і художнього етапів Наталя Любиченко та Лариса Рябченко.

А коли вже всі юні художники були нагороджені, на сцену піднялися юні літератори. Нагородження номінантів літературного етапу Конкурсу здійснював член Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» Андрій Смиковський.

Для нагородження переможців-літераторів на сцену піднялися голова журі літературного етапу Любиченко Наталія Василівна та член журі Лемешко Тетяна Василівна. Нагородження призерів грошовими сертифікатами від мецената Ігоря Лавренюка супроводжувалося фотосесією.

     Цього вечора була ще одна інтрига - з ініціативи Василя Васильовича Скарлата нагороджувалися ще й колективи міських шкіл, учні яких найактивніше брали участь у Конкурсі. Подарунки їм вручав член Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»,  майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України та світу, рекордсмен України з пауерліфтингу Максим Єльський.

Третє місце зайняла НВК "Гімназія - ЗНЗ І ступеня м. Обухова ім. Володимира Мельника". Її представники отримали шаховий стіл.  «Гру в шахи називають королівською. Ця гра по багатьом показникам по праву знаходиться на вершині серед інтелектуальних ігор. Шахи розвивають не лише пам’ять і увагу, а  й самостійність, витримку і наполегливість», - сказав Максим Єльський, вручаючи подарунок.

 Друге місце за активністю учнів обухівських шкіл посіла НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов - ЗОШ І-ІІІ ступенів №5", а перше -  Академічний ліцей №1 імені А.С.Малишка. Всіх дітей, які навчаються в цих навчальних закладах та були присутні в залі, було запрошено на сцену та вручено професійні тенісні столи з комплектами ракеток та сіток, щоб діти на перервах могли корисно відпочити. Адже настільний теніс – гра, яка тренує не лише тіло, але й мозок. Під час гри гравець багато рухається, використовуючи все тіло, тренує зір, задіює всі ділянки мозку.

В кінці заходу відповідальні особи підрахували зібрані кошти в результаті аукціону. Ведучі оголосили, що до благодійного скриньки небайдужі до мистецтва і до чужої біди обухівці вкинули 33285 гривень. Кошти були розділені в рівних частинах між представниками обох хлопчиків, що потребують допомоги, з побажанням одужання і щасливого майбутнього.

Вечір був дуже насиченим і радісним, бо гарний настрій створювали не тільки високі нагороди переможців і відзначених, а й обухівська співачка Ельза Бурда,  учасники танцювального колективу Underground Family Dance (постановник і хореограф Євгенія Суддя) та веселі ведучі, які сипали жартами і дотепами. На завершення щаслива мить була зафіксована спільним знімком. Шановні діти, ваші тата й мами! Не забувайте, що наступний Конкурс розпочнеться на початку нового навчального року! До зустрічі!

Олена Дрига, редактор газети «Народна Рада Обухова»

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм