20 березня 2019

ВІДГУКИ ПРО КОНКУРС "ПОБАЧИТИ СВІТ ОЧИМА ДИТИНИ"

Трейніс Наталія Андріївна, мама учасниці Конкурсу

Конкурс допомагає розкривати таланти дітей. А вони у нас неординарні. Спонукаючи дітей до співпраці, організатори і журі Конкурсу роблять великий внесок у формування творчого інтелекту підростаючого покоління. Але і ми, дорослі, багато отримуємо від дітей, адже вони подекуди бачать більше, ніж ми. Тому до дітей слід прислухатися і придивлятися, тобто побачити світ їх очима, про що говорить і назва Конкурсу.

Тетяна Вікторівна Гришко, мама учасниці Конкурсу

Для нас відзнака за результатами конкурсу була несподіванкою – дочка дізналася про це у школі. Конкурс дуже потрібний, він є стимулом для усіх дітей, у тому числі створюються умови для виявлення особливо талановитих дітей. Конкурс мотивує дітей ставати добрішими, всебічно розвиватися, у них з’являється мета в житті, розширюється мислення. Якщо дитина зайнята чимсь хорошим, корисним, це означає, що вона розвивається в правильному напрямку. Те, що їм зараз закладеться, обов’язково дасть позитивні результати – безслідно для дитини це не пройде, ким би вона у майбутньому не стала. Велика за це вдячність організаторам.

Хіміч Наталія Миколаївна, психолог, мама учасниці Конкурсу

Конкурс не тільки цікавий, а й суперкорисний. Побільше б таких конкурсів. Ми збираємо краєзнавчі книги, газетні публікації про талановитих дітей, використовуємо це на уроках. Конкурс дає можливість дітям проявити здібності, відкритися, відчути радість досягнення успіху, повіривши у власні сили, Через такі добрі справи виховується любов до рідного краю, до історії рідного краю і країни, до творчості.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм