07 листопада 2018

ЗАХОПЛЮЮЧА БОРОТЬБА МЕТАЛУ ТА ЛЮДСЬКОЇ СИЛИ ДУХУ

20 жовтня в Обухові успішно пройшов Відкритий Чемпіонат Обухова та Обухівського району з окремих вправ пауерліфтингу

Організатор змагань – атлет і тренер Максим Єльський, організаційна підтримка Громадської Організації  «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» та Комітету Пауерліфтингу України (Богдан Воробей і Ко). Турнір відбувався під егідою федерації пауерліфтингу України UPC. Генеральним спонсором чемпіонату виступив відомий у місті підприємець і меценат Ігор Лавренюк, спонсорами – голова Обухівської райради Костянтин Шушаков та депутат райради Лариса Ільєнко. Завдяки фінансовій підтримці спонсорів для спортсменів міста і району участь у турнірі була безкоштовною. Змагалися у турнірі спортивні клуби: обухівські «Аякс» (найбільше учасників, тренер Богдан Мишко), «Ферамон» (тренер Альбіна Бойко), «Ф1» (тренер Максим Єльський), германівський «Самсон» (тренер Микола Матвієнко) - всього більше 50 учасників.  Професіонали і аматори змагалися у своїй ваговій категорії в жимі лежачи і становій тязі.

Розповідає ініціатор і організатор чемпіонату Максим Єльський:

  • Це був Перший Відкритий чемпіонат міста Обухова та Обухівського району з окремих вправ пауерліфтингу. Відбувався він в актовому залі Обухівського районного центру культури і дозвілля. Усі учасники задоволені організацією турніру і можливістю позмагатися. Кожен з них отримав Подяки від ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА», переможці були відзначені сертифікатами та подарунками, а дев’ятеро переможців в абсолютній першості отримали сертифікати на грошову винагороду від Ігоря Лавренюка.

В жимі лежачи серед аматорів ІІІ місце отримав Матвієнко Микола (97,90 кг), який подолав штангу вагою 165 кг;

ІІ місце – Пасічний Сергій (108,70 кг) подолав штангу 175 кг;

І місце – Балабан Євгеній (76,30 кг) подолав штангу 172,50 кг.

В становій тязі серед аматорів ІІІ місце отримав Матвієнко Микола (97,90 кг) підняв штангу вагою 250 кг;

ІІ місце Галига Володимир (84,70 кг) підняв штангу 235 кг;

І місце Жучков Олег (76,90 кг) підняв штангу 260 кг.

В жимі лежачи серед професіоналів  ІІІ місце отримав Жакун Антон (81,90 кг), який подолав штангу вагою 130 кг;

ІІ місце – Мельник Павло  (112,60 кг) подолав штангу 190 кг;

І місце – Єльський Максим (94,80 кг) подолав штангу 200 кг.

 

Тренер клубу «Аякс» Богдан Мишко так відгукнувся на проведення чемпіонату:

  • Висловлюємо глибоку вдячність організаторам і спонсорам змагань, колегам з інших спортивних клубів, асистентам, звукорежисерам, фотокореспондентам, глядачам-вболівальникам і - звичайно ж - спортсменам за подароване свято. Дуже вдало виступила наша команда, найчисельніша на турнірі. Практично усі наші учасники здобули призові місця, а кілька з них виконали нормативи кандидатів у майстри спорту: це Кравченко Володимир, Ойшер Андрій, Капітоненко Дмитро. Атлет клубу Пасічний Сергій посів 2-е місце в абсолютному заліку з жиму лежачи (175 кг). Чудово виступили наші дівчата Наталія Волошко, Софія Долгіх, Таня Дзигун. Добре захищали честь клубу й усі інші наші учасники, які завоювали призові місця, Бартко Арсен, Кірейчук Назарій, Розпереза Дмитро, Кущ Богдан, Клименко Владислав, Алєксєєнко В'ячеслав, Миколайчук Вадим. Підтвердили свій високий клас наші імениті атлети Бєлих Дмитро, Луценко Олександр, Ечкенко Сергій, Побігай Валентин. Вітаємо з успішним дебютом і наймолодшого учасника нашої команди - Дрофу Іллю і найстаршого (73 роки!) Арія Мишка.

Поділилася враженнями дебютантка турніру Дарія Руцька:

  • Це були мої перші змагання з пауерліфтінгу. Завдяки тренеру Альбіні Бойко я здобула перше місце і в жиму лежачи, і в становій тязі.

Микола Матвієнко, тренер клубу «Самсон» написав у фейсбуці:  

  • Це була захоплива боротьба металу та людської сили духу - ось що об’єднувало всіх учасників змагань, які були одною спортивною родиною незалежно від представництва спортклубів.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм