01 листопада 2018

ПІДБИТО ПІДСУМКИ ЛІТЕРАТУРНОГО ЕТАПУ ЩОРІЧНОГО ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ «ПОБАЧИТИ СВІТ ОЧИМА ДИТИНИ»

24 жовтня відбулося засідання шановного журі літературного етапу Конкурсу, де розглядалося 158 творів 68 його учасників. Нагадаємо, що до складу журі цього етапу входять: педагоги Мостипанюк Валентина Дмитрівна, Ставнійчук Тамара Аркадіївна, члени Правління ГО «Народна Рада Обухова» Ткаченко Ірина Анатоліївна та Кравцов Валерій Васильович, старший науковий співробітник Музею-садиби Малишка Артюшенко Олена Василівна, член Національної спілки письменників України Лемешко Тетяна Василівна, очолює його член Національної спілки письменників України Наталя Василівна Любиченко. Проаналізувавши дитячі літературні твори, що надійшли на Конкурс, журі визначило призові місця та тих авторів, які будуть відзначені в окремих номінаціях.

У молодшій віковій категорії через значну кількість гарних робіт конкурсні твори журі розбило на дві частини – вірші і прозу. Серед віршованих творів перше місце здобула Спасиба Марія (вірш «Осінь»), друге розділили Підтілок Макар за літературний триптих «Люблю читать свого Малишка», «Я читаю «Заповіт», «Леся Українка» та Ханенко Володимир за вірш «Перший клас», третє місце посів Фокін Степан за вірш «Осінь». Серед прозових творів першим місцем відзначено Гошовську Валерію з казкою «Лісові друзі», друге місце розділили Яцук Анастасія з «Казкою про Святвечір» та Хіміч Анна за твір «Як Сонце у гостях побувало», третє місце було віддане Мішину Денису за «Казку про лінощі». Серед відзначених в окремих номінаціях: за спостережливість – Назаренко Михайло з «Казкою про Павучка», за цікавий задум Лимаренко Мар’яна з казкою «Чудернацькі пригоди Софійки» та за простоту сюжету Чаплінська Віолетта з казкою «Кошеня для дівчинки».

У середній віковій категорії найвдаліший твір «Вітерець» був у Божок Юлії, якій було віддано почесне перше місце, друге – Титоренко Валерії з «Казкою про маленьке мишеня», третє розділили Трейніс Крістіна з твором «Мандрівник осінніх вулиць» і Коломієць Анастасія з віршем «У лісочку». У різних номінаціях відзначено: за оспівування рідного краю Мітленка Андрія з віршем «Кобринка», за мальовничість образу Мороза Сергія з віршем «Маленьке лихо», за жанр легенду Ярмолюк Катрусю з легендою про походження Осені, за ніжність до природи Рогозу Варвару з віршем «Польова квіточка».

Добротні твори представили дівчата-конкурсантки старшої категорії. Перше місце у ній посіла Антонова Євгенія з новелою «До яблуні на сповідь», друге – Базарна Наталія за твір «Небесний ліхтарик» і третє – Сябренко Ольга за оповідання «Приборкувачі вогню».

Організатор Конкурсу – ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА», його журі та редакція газети «Народна Рада Обухова» вітають і переможців, і номінантів, і всіх учасників Конкурсу із завершенням літературного етапу. Восьмого листопада вас, юні шанувальники слова, чекатимуть на урочистостях в районному центрі культури і дозвілля з нагоди 106-ї річниці з Дня народження поета-земляка Андрія Малишка. А до творчої роботи приступлять юні художники, які отримають буклет з літературними творами для їх ілюстрування. Таким чином вступить у силу другий – художній – етап щорічного дитячого Конкурсу «Побачити світ очима дитини».

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм