10 березня 2017

ТРЕТІЙ З’ЇЗД ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» УТВЕРДИВ ОРГАНІЗАЦІЮ У ПРАВИЛЬНОСТІ ОБРАНОГО ШЛЯХУ

Неповні два роки існує наша Громадська Організація, проте на її Третьому з’їзді було що розповісти людям. Наводимо текст доповіді, виголошеної членом організації Андрієм Смиковським, яка супроводжувалася показом слайдів про діяльність організації.

«Шановне товариство! Від імені правління нашої Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»  вітаю усіх з початком третього з’їзду.

Дякую за підтримку і співпрацю, а також за можливість коротко проаналізувати нашу діяльність від попереднього – другого – з`їзду, який відбувся рік тому і підбити основні підсумки. Найперше зазначу, що діяльність нашої організації стає все помітнішою і значимішою, набуває все більших масштабів. Збільшується не тільки кількість заходів і проектів, а й зростає кількість їх учасників.

Як ви знаєте, основна наша увага спрямована на підростаюче покоління. Наймасовішим нашим заходом є повчальні майстер-класи, які користуються великою популярністю у школярів нашого міста. В кожному з майстер-класів, чи то у весняних, осінніх, чи новорічних приймають участь близько 2000 дітей. Новий навчальний рік почався з осінніх майстер-класів, на яких діти ознайомилися з цілющими властивостями лікарських трав, які ростуть на нашій місцевості та почули легенди про їх походження та властивості. До речі ці трави були зібрані власними силами та за допомогою наших активістів Любиченко Наталі, Кучер Галини, Філімонової Олени.

Закінчивши осінні майстер-класи ми почали думати про Новий рік. Сучасним дітям не цікаво традиційне святкування, тому ми підійшли креативно до підготовки Нового року, запросивши молодих талантів театру «Сузір’я», які з задоволенням та захватом грали сучасну постановку для обухівської дітвори. Вони були вражені відкритою та душевною атмосферою, яка панувала під час вистав. А діти отримали заряд позитивних емоцій від можливості зіграти кожен свою роль в цих виставах. Та який же Новий рік без подарунків. Звичайно Громадська організація «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» вручила кожному брендовані подарунки: керамічні чашки, ручки, блокноти – все з нашою символікою.

Після феєричного Новорічного шоу постала нова задача - зацікавити та здивувати наших школярів на весняних майстер-класах. Ми врахували, що наші діти багато чого вміють і прийшли до висновку, що з квітучою весною ми порівнюємо все найкраще в нашому житті.  Тому квіти – це найдорожчий подарунок для найдорожчої людини. Та традиційно запропонували солодкі букети, але вже більш професійного рівня, ніж минулого року.

Дуже приємно, що діти приносять нам теж море позитиву. Вони співають нам пісні, розказують вірші. До Нового року кожен клас завітав до нас зі сніжинками, плакатами, які перетворили наш офіс на справжню новорічну казку.

Отак і Конкурс «Мій рідний Обухів – мій рідний дім» ми провели на основі подарованих Громадській Організації сотень малюнків дітей, які так висловили свою вдячність за майстер-класи. Переможці отримали Грамоти та професійні набори для творчості.

А заснуванням щорічного літературно-художнього конкурсу «Побачити світ очима дитини» наша організація виявила десятки талановитих дітей, які змогли розкрити свої таланти  і отримати безцінну підтримку фахівців. Адже, погодьтеся, для дитини побачити опублікований у книжечці власний вірш – це важливий стимул в її інтелектуальному і творчому зростанні. А які оригінальні  малюнки представили на конкурс юні художники! Усе це вселяє їм віру у власні сили. Ми вдячні педагогам і батькам за плідну співпрацю у здійсненні позашкільних творчих проектів.

Тож усіх запрошуємо на церемонію нагородження переможців конкурсу та презентацію другого тому книги «Обухівський ярмарок народної творчості», яка відбудеться 19 квітня в цьому ж залі.

До речі, велику зацікавленість громадськості викликав вихід у світ унікального видання першого тому «Обухівський ярмарок народної творчості», який відкрив нам невичерпні таланти нашого краю. Так от після  підведення підсумків дитячого літературно-художнього конкурсу ми плануємо щорічний вихід цього видання про досягнення нашої творчої молоді. Ця книга була номінантом на здобуття премії Президента України "Українська книжка року" за 2016 рік.

Користуються великою популярністю серед обухівців щотижневі краєзнавчі лекції, започатковані НАРОДНОЮ РАДОЮ ОБУХОВА, які проводить старший науковий працівник обухівського музею-садиби Андрія Малишка та фанат своєї справи Олена Артюшенко.  Наша діяльність розповсюдилася вже за межі міста: завдяки  спільному проекту нашої організації з Обухівським музеєм-садибою Андрія Малишка під назвою «Обухівський рушник над Україною» з неповторним обухівським рушником, творами знаменитих обухівських літераторів та виробами майстрів знайомляться шанувальники мистецтва Києва і області.

Ми намагаємося підтримувати і спортивні таланти наших дітей і молоді, допомагаючи у проведенні місцевих турнірів та участі у змаганнях вищих рівнів. Така підтримка була надана:

  • секції боксу Гейбата Касумова (120 учасників);
  • організаторам першості міста з волейболу, де брали участь всі школи міста;
  • обухівському Інваспорту, який очолює призер параолімпійських ігор Юрій Пісков, вихованці якого Каріна Цицаєва та Аліна Юрченко посіли призові місця в відкритому турнірі з плавання «Сакура»;
  • організаторам Чемпіонату з футболу серед дітей 2008-2009 року;
  • спортклубу "Павер Халк» (Power Hulk), у якому безкоштовно займаються 15 дітей;
  • майстру з пауерліфтингу Максиму Єльському, який здобув 2 місце в Кубку України 2016 з пауерліфтингу, золоту медаль в Чемпіонаті Євразії;
  • клубу кікбоксингу «Обухівські тигри», спортсменка клубу Дарина Ткаченко повернулася з Чемпіонату світу, який проходив у Німеччині з двома срібними нагородами.

Зважаючи на нелегкий час для більшості наших співгромадян, зокрема людей старшого віку та з особливими потребами, ми намагаємося надавати їм посильну допомогу, наприклад, незрячим працівникам Обухівського УПП УТОС, Червоному Хресту, вихованцям дитсадка «Рушничок», окремим громадянам, які терплять скруту.  Співпрацюємо ми у цьому плані з міською ветеранською організацією,  спілкою ветеранів Чорнобиля, волонтерською організацією «Материнське серце». Поїздка на Рівненський військовий полігон, допомога на конкретні потреби наших захисників на фронті завжди стоїть на порядку денному у нашій роботі. Не забуваємо ми і про нелегку місію педагогів та медиків, не обходячи їх увагою у професійний день.

Про усі наші заходи і проекти докладно пишеться у газеті «Народна Рада Обухова», яка виходить масовим тиражем і потрапляє у кожну обухівську домівку. Підсумки роботи дають нам підстави бути упевненими, що ми рухаємося у правильному напрямку, що  наша робота потрібна і її слід не тільки продовжувати, а й розширювати. Запрошуємо до співпраці усіх, кому небайдужий стан справ у нашому місті.»

У короткому слові Голова Правління ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» Ігор Лавренюк подякував усім за плідну співпрацю і зокрема сказав:

Лише неповних два роки діє наша Громадська Організація, але вона своїми корисними справами привернула до себе велику увагу обухівської громади. Бо наші справи дійсно помітні і вони стають ще більш масштабними. До них долучаються все нові й нові люди. Ми вдячні усім, хто повірив нам, пішов за нами, хто подолав різні застороги. Вдячні за небайдужість, за щире бажання змінювати наше життя на краще. Тут, в Громадській Організації, ми вчимося творчо співпрацювати з іншими організаціями, установами, творчими спілками. І ми розуміємо, наскільки важливою є безпосередня участь громадян в усіх суспільних процесах. Без цього неможлива будь-яка ефективна влада.

Тому ми не збираємося «спочивати на лаврах», а рухаємося вперед, розширюючи  свою діяльність. Плануємо продовжувати започатковані проекти, по ходу вносимо в них корективи, співпрацюємо з творчими людьми, зокрема у відзначенні 105-ї річниці Андрія Малишка, у здійсненні місцевих видань, у підтримці всього цікавого і талановитого.

 Зі сцени Ігоря Васильовича підтримали чоловіки організації, які лаконічно висловили побажання жінкам, а потім з великими корзинами квітів спустилися до залу і вручили кожній з них букет живих квітів. Апогеєм святкового настрою став концерт артистів ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, кожен номер якого глядачі зустрічали гарячими оплесками. Призабуті пісні 50-70-х, народні і авторські пісні, запальні танці, калейдоскоп яскравих костюмів – усе створило присутнім справжнє свято, яке надовго залишиться в серці.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм