07 березня 2017

Весняні майстер-класи

«Любі чарівні феї! Щиро вдячні за хвилини творчості і добра. Дякуємо за турботу про дітей, за невтомне бажання залучати їх до праці, спілкування, порозуміння».

«Дякуємо за добрі діла, щирі серця і готовність зробити життя прекраснішим. Нехай все те, що ви сієте людям, повертається до вас вдячністю, повагою, розумінням».

«Яке диво - з нескладних і доступних матеріалів вийшов букет з весняних квітів. Який оригінальний, гарний виріб ми сьогодні виготовили! Велике спасибі працівникам за радість, яку сієте в душах дітей».

«Дякуємо засновникам Громадської Організації Ігорю Васильовичу Лавренюку та Василю Васильовичу Скарлату за невтомність, неповторність і відданість людям. Бажаємо натхнення у вашій діяльності та досягненні нових цілей»

«Щиро дякуємо за невтомність, працьовитість, відданість справі. Ми чекаємо нових зустрічей з вами».

Це уривки з книги відгуків, які написали вдячні учасники весняних майстер-класів, які розпочалися в приміщенні Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» ще в лютому і тривають по сьогодні. За цей час сіли за столи і створили весняний подарунок своїм найдорожчим людям 40 класів початкової школи.

  • У дітей горять очі від бажання створити такий оригінальний і яскравий подарунок власноруч, - розповідає керівник апарату Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» Ірина Анатоліївна Ткаченко. - Виготовляємо разом з ними з паперу нарциси, тюльпани і крокуси. Ставимо їх до вишуканої керамічної вазочки з брендом нашої організації. Такий яскравий подарунок нічим не поступається дорогим букетам із живих квітів. Навпаки, він і стоятиме довго, і з часом буде пам`яттю цим дітям про радісні миті їх творчості. Ми не приурочували наш майстер-клас жіночому дню, бо до нього у суспільстві неоднозначне ставлення. Але діти по інерції традиційно пов’язують початок весни з вшануванням дорогих матусь. І було помітно, яким особливим бажанням світилися очі хлопчиків створити подарунок для дорогої мами.

 

Члени організації Ірина Торощина, Юлія Линник, Олена Дрига, які вчать дітей умілими руками творити красу, відзначають зацікавленість педагогів у цьому мистецькому заході, їх допомогу в організації цих творчих акцій. Весняні майстер-класи покликали до спільної творчості і батьків – вони все частіше приходять разом з дітьми і радіють їх успіхам. Також в Громадській Організації не відмовляють у можливості створити весняний букет і дітям із сіл району. Наприклад, матеріали для майстер-класу члени організації передали деремезнянським дітям.

І ще про пізнавальний бік цієї масштабної творчої акції. Її учасники дізналися про особливість одного з первоцвітів – крокуса. Виявляється, це не тільки ніжна весняна квітка,  а й дуже дорогоцінна спеція під назвою шафран, яку вирощують в особливих умовах. А тисячі різнокольорових екзотичних крокусів, що народилися у люблячих руках обухівських дітей, нехай ще довго радують тих, кому вони їх подарували.

 

 Фото з майстер-класу можна подивитися за посиланням ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ №НАРОДНА РАДА ОБУХОВА"

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм