15 лютого 2017

СУДДІ ПЛАКАЛИ, А КОНКУРЕНТИ АПЛОДУВАЛИ ЮНИМ УКРАЇНОЧКАМ

Нещодавно обухівці відкрили для себе ще одне надзвичайне мистецьке явище - камерний дівочий хор Київської середньої спеціалізованої музичної школи ім. М. Лисенка. Духовні твори у його виконанні обухівські любителі камерного співу двічі слухали у великому залі ресторану «Золотий фазан», господиня якого Лалі Давітідзе і запросила на гостину цей унікальний колектив. Звучали у ті передріздвяні дні колядки і щедрівки, духовні твори відомих авторів. Цей ангельський спів вихованок спеціалізованої музичної школи заворожив усіх присутніх, а члени Громадської організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» надали  ще й фінансову допомогу колективу на поїздку на черговий престижний конкурс, який мав відбутися у Латвії.

І ось надійшла радісна звістка: дівочий хор музичної школи імені Миколи Лисенка зайняв перше місце на ХІІ Міжнародному Фестивалі духовної музики «SILVER BELLS» в Даугавпілсі. Один з організаторів поїздки колективу на конкурс Павло Нейман так висловився з приводу цієї перемоги: «Дівчатка заспівали так, що просто нема слів. Лише гордість за те, що в Україні є такий «діамант». Ці геніальні «малявочки» заткнули за пояс чотири десятки колективів з Білорусі, Естонії, Латвії, Литви, Росії. Коли в костелі, що знаходиться за 800 кілометрів від Києва, звучить "Добрий вечір тобі, пане господарю", "Щедрик", "Ой у місті Віфлеємі" і публіка, яка не знає української, заворожено слухає, розуміє і відчуває… Коли дівчаткам аплодують сильні конкуренти, а в очах слухачів, у тому числі і членів журі, блищать сльози, це значить, що Юлія Пучко (керівник колективу) зі своїми вихованками відкриває світові Україну … Великим Мистецтвом. Це неймовірна гордість!»

ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» теж вітає цей талановитий дівочий колектив, бажає йому нових творчих успіхів в утвердженні високого українського хорового мистецтва і знову чекає його в Обухові .

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм