ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

«НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»

ОГОЛОШУЄ ЩОРІЧНИЙ ЛІТЕРАТУРНО-ХУДОЖНІЙ КОНКУРС

«Побачити світ очима дитини»

 

 

Мета Конкурсу:

 • розвиток фантазії та творчих здібностей у дітей;
 • формування у підростаючого покоління любові до рідного краю;
 • започаткувати творчу співдружність між юними літераторами та художниками;
 • надати можливість кожному учаснику відчути радість досягнення успіху та повірити у власні сили.

 

Умови участі у Конкурсі

Можливість взяти участь у Конкурсі має кожна дитина віком від 6 до 17 років, яка проживає або навчається на території Обухівської міської об’єднаної територіальної громади.

У Конкурсі беруть участь діти трьох вікових категорій:

 • молодша вікова категорія: від 6 до 10 років;
 • середня вікова категорія: від 11 до 14 років;
 • старша вікова категорія: від 15 до 17 років.

Допускається участь однієї дитини в обох етапах Конкурсу.

З метою уникнення упередженості при визначенні переможців Учасниками Конкурсу не можуть бути рідні (особи, які пов'язані між собою певним ступенем споріднення) та близькі працівників Організатора Конкурсу та членів журі Конкурсу.

 

Умови проведення Конкурсу

 Конкурс проводиться в два етапи:

Перший етап Конкурсу

Конкурс писемності «Побачити світ очима дитини».

Даний етап розпочинається з 01 вересня 2020 року та закінчується 16 жовтня 2020 року. Учасники пишуть твори на довільні теми.

Вимоги до робіт (творів) учасників Конкурсу:

 • твори приймаються лише українською мовою;
 • до твору має бути підібраний заголовок;
 • конкурсна поетична робота має містити не більше 3-х віршів (до 3-х сторінок друкованого тексту, 14 шрифтом, з міжрядковим інтервалом розміром 1,0);
 • конкурсна прозова робота повинна містити не більше 3-х творів (до 3-х сторінок друкованого тексту, 14 шрифтом, з міжрядковим інтервалом розміром 1,0);
 • відповідність роботи умовам Конкурсу;
 • естетичне оформлення конкурсної роботи.

На звороті кожної конкурсної роботи необхідно зазначити:

 • прізвище, повне ім’я, вік автора конкурсної роботи та назву навчального закладу;
 • адреса місця проживання автора та контактні дані одного з батьків (законних представників) учасника Конкурсу.

Додатково на адресу Організатора Конкурсу подається письмова згода законного представника Учасника Конкурсу на використання імені та авторської роботи дитини.

Роботи для участі у Конкурсі «Побачити світ очима дитини» подаються особисто батьками (законними представниками) учасників Конкурсу за адресою: 08703, Київська область, м. Обухів, вул. Київська, 176-Б з 01 вересня 2020 року до 16 жовтня 2020 року.

Додаткову інформацію щодо умов Конкурсу можна отримати за контактним номером телефону Організатора Конкурсу: (093) 022-44-36.

Після 16 жовтня 2020 року роботи на Конкурс не приймаються.

В період з 19 жовтня 2020 року – по 06 листопада 2020 року відбудеться засідання журі Конкурсу з метою визначення переможців та «відзначених» Першого етапу Конкурсу.

14 листопада 2020 року в річницю з Дня народження поета Андрія Малишка, відбудеться оголошення переможців та «відзначених» Першого етапу Конкурсу.

Роботи переможців та «відзначених» Першого етапу Конкурсу розміщуються на офіційному веб-сайті Організатора Конкурсу (www.rada-obukhiv.com); в періодичному друкованому виданні – газеті «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» та спеціальному друкованому виданні – буклеті з метою ознайомлення учасників Другого етапу Конкурсу.

Організатором Конкурсу передбачені І, ІІ та ІІІ призові місця в трьох вікових категоріях. Додатково за рішенням журі Конкурсу можуть бути визначені певні тематичні номінації робіт учасників Конкурсу. Найкраща робота в тій чи іншій номінації набуває статусу «відзначеної», а її автор – відповідно «відзначеного».

 

Другий етап Конкурсу

Конкурс книжкової графіки: «Картина до твору»

Даний етап розпочинається з 16 листопада 2020 року та закінчується 29 січня 2021 року. Учасники Конкурсу ілюструють літературні твори переможців Першого етапу Конкурсу та твори відомих літераторів Обухівщини, які надруковані в спеціальному виданні - буклеті.

Вимоги до робіт (ілюстрацій) учасників Конкурсу:

 • розмір роботи має чітко визначений формат – А4 (крім кольорових) та формат А3;
 • відповідність роботи темі обраного твору;
 • естетичне оформлення конкурсної роботи (паспарту – 5 см для роботи форматом А3; та паспарту 3 см для роботи форматом А4).

Техніка виконання ілюстрацій (малюнків):

 • графіка повинна бути виконана за допомогою туші, пера чи чорної гелевої ручки;
 • кольорова графіка виконується за допомогою гуаші, акварелі + тоненький чорний контур;
 • витинанка.

На звороті кожної конкурсної роботи необхідно зазначити:

 • назву твору, автора твору, до якого створено ілюстрацію та техніку виконання;
 • прізвище, повне ім’я, вік автора конкурсної роботи та назву навчального закладу;
 • адреса місця проживання автора та контактні дані одного з батьків (законних представників) учасника Конкурсу.

Додатково на адресу Організатора Конкурсу подається письмова згода законного представника Учасника Конкурсу на використання імені та авторської роботи дитини. Відмова у наданні вищезазначеної інформації має бути засвідчена нотаріально. 

Від кожного учасника приймається не більше 3-х робіт.

Роботи для участі у Конкурсі «Побачити світ очима дитини» подаються особисто батьками (законними представниками) учасників Конкурсу за адресою: 08703, Київська область, м. Обухів, вул. Київська, 176-Б з 16 листопада 2020 року та закінчується 29 січня 2021 року.

Додаткову інформацію щодо умов Конкурсу можна отримати за контактним номером телефону Організатора Конкурсу: (093) 022-44-36.

Після 29 січня 2021 року роботи на Конкурс не приймаються.

В період з 01 лютого 2021 року по 10 лютого 2021 року відбудеться засідання журі Конкурсу з метою визначення переможців та «відзначених» Другого етапу Конкурсу.

17 лютого 2021 року відбудеться оголошення переможців та «відзначених» Другого етапу Конкурсу.

Роботи переможців та «відзначених» Першого етапу Конкурсу розміщуються на офіційному веб-сайті Організатора Конкурсу (www.rada-obukhiv.com); в періодичному друкованому виданні – газеті «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА».

Організатором Конкурсу передбачені І, ІІ та ІІІ призові місця в трьох вікових категоріях. Додатково за рішенням журі Конкурсу можуть бути визначені певні тематичні номінації робіт учасників Конкурсу. Найкраща робота в тій чи іншій номінації набуває статусу «відзначеної», а її автор – відповідно «відзначеного».

Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Роботи виконані за допомогою дорослих та з використанням вже раніше відтворених ілюстрацій (малюнків) до твору іншими авторами (плагіат) - не братимуться до уваги!

Організатор Конкурсу має право на подальше використання поданих робіт.

Надані на Конкурс твори авторам не повертаються.

Організатор Конкурсу має право одноосібно змінювати умови Конкурсу та вносити зміни в порядок нагородження переможців та «відзначених» Конкурсу.

Організатор Конкурсу може висловити власну думку щодо надання переваги при визначенні переможця.

Організатором Конкурсу є ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА».

Організатор Конкурсу може залучати до його проведення партнерів, спонсорів та меценатів (за їх згодою).

У квітні 2021 року відбудеться нагородження переможців та «відзначених» Конкурсу.

Твори переможців та «відзначених» Конкурсу буде розміщено в книзі «Обухівський ярмарок народної творчости». Шосте видання.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
© Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм